Váš Brain už nemusí na dovolenku, my dáme Vášmu tlmičmi a vidlicu potrebný servis

Vytvorené20. 9. 2021
Váš Brain už nemusí na dovolenku, my dáme Vášmu tlmičmi a vidlicu potrebný servis

Každý správny cyklista by sa mal starať o svoje kolo. To znamená výmenu doštičiek, reťaze, proste pravidelný servis kola. Medzi servis patrí aj pravidelná starostlivosť o tlmiace jednotky, teda o tlmič a vidlicu. Ovšem sú sofistikované systémy, ktoré nevedia každý servis opraviť alebo im dať potrebnú starostlivosť. Medzi ne patrí tlmenie od značky Specialized s označením Brain.

 

Váš Brain už nemusí na dovolenou, my dáme Vašemu tlumiči a vidlici potřebný servis

 

Vidlica s označením Brain sú vyrábané v spolupráci so značkou RockShox a tlmiče v dvoch variantoch, a to RockShox aj Fox.

Ak potrebujete takú tlmiaci jednotku odservisovat, tak je z pravidla nutné ju odviesť do obchodu s kolesami vyššie spomínané značky, a potom je tlmenie zaslané do cudziny na servis. Tento servisný interval môže trvať mesiac alebo tiež pokojne tri mesiace. Všetko záleží na vyťaženosti. Potom sa vám vráti tlmiaca jednotka, ktorá ani nie je vaša, ale má rovnaké parametre ako tá vaša.

My tento servis zvládneme urobiť aj v sezóne do 3 týždňov, z pravidla do 7 pracovných dní a vrátime vám priamo vašu tlmiace jednotku. Jedná sa len o pozáručný servis.

Takže kedy ste naposledy servisovali svoj Brain? Je to viac než rok? Tak hneď s ním do servisu, nech všetko funguje, ako má a nie je potrebné kupovať niečo nové. Samozrejme od nás máte záruku na servisné úkony.

A aké sú teda tie hlavné výhody:

Dáme vašemu tlumiči a vidlici potřebný servis

 

Aké tlmenie k nám môžete doniesť / poslať?

Vidlica - RockShox Reba, SID, RS1

Tlmiče - všetky Brainy v spolupráci Fox a RockShox

Samozrejme robíme aj tlmenie iných značiek / typov. Primárne sa jedná o tlmiace jednotky značiek RockShox, Fox, DVO, SR Suntour, X-Fusion ai.

 

Specialized Brain  

 

 

 

Ak sa nás chcete na niečo opýtať, nebojte sa nás kontaktovať na e-mail: info@cycology.cz

 

pozor
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online: v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.