Tomáš Slavík víťazí štvrtýkrát na Mad Of Lake, Taliansko

Vytvorené3. 5. 2024
Tomáš Slavík víťazí štvrtýkrát na Mad Of Lake, Taliansko

 

Po sérii šialených pretekov v Južnej Amerike konečne začíname pretekať aj v Európe. Prvou zastávkou bol najväčší taliansky Urban DH, ktorý nesie názov Mad Of Lake na Lago di Garda. Perfektná a bezchybná jazda priniesla už štvrté víťazstvo na tomto závode o neskutočných 3,3 sekundy!

Mad Of Lake je závod, kam sa vždy strašne teším kvôli atmosfére, ktorá tam panuje. Bývanie na brehu jazera, veľa českých pretekárov a cítim sa tam skôr ako na dovolenke :) Trať je veľmi rýchla av rýchlosti porovnateľná s Južnou Amerikou, ale tá je zase oveľa viac technická s množstvom nebezpečných miest.

Táto trať je veľmi bezpečná, príjemná a je to skvelý tréning. Povedal by som, že je to taký medzi stupeň medzi českými traťami a Južnou Amerikou, čo sa týka dĺžky a náročnosti. Išiel som na novom kole GHOST Riot CF na zdvihu 160/140 a váhou iba 13,8 kg, čo je pre mňa scifi.

Všetko fungovalo ako malo, v šľapavých sekciách som to stlačil, v dôležitých sekciách som bol presný a fýza fungovala super. Všetko dohromady dalo krásne 1. miesto s veľkým náskokom ako v kvalde, tak potom v samotných pretekoch. Užil som si to a teším sa na ďalšie!"

VLOG Ako som vyhral Mad Of Lake? https://youtu.be/3ORS_39vOIs? si=VOS9zt_JyEga_QNr
GoPro POV finálová jazda Tomáš Slavík: https://www.youtube.com/watch? v=N9T9WMNCP7k

 

Ďalšia zastávka je prvé kolo Czech Urban DH série, ktorá sa pôjde 18.5. v Příbrami. Budeme Vás informovať...


www.tomasslavik.com

www.intagram.com/tomasslavik63

www.youtube.com/ tomasslavikdotcom

www.facebook.com/tomslavik63


Photo credit: Tristan Hobson, Mad Of Lake

0 x
Hlasovať môžete po prihlásení
pozor
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online: v prípade technického výpadku najneskôr do 48 hodín.

Tento internetový obchod ukladá súbory cookie, aby mohol správne fungovať. Používaním našich služieb súhlasíte s ich používaním.

Podrobné nastaveniePovoliť všetkoOdmietnuť všetko