Tomáš Slavík opäť víťazí vo Francúzsku - už tretíkrát v rade!

Vytvorené22. 11. 2021
Tomáš Slavík opäť víťazí vo Francúzsku - už tretíkrát v rade!

Takmer po štyroch rokoch sa Tomáš Slavík vrátil do dejiska jedného z najlepších mestských zjazdov v Európe a to do Grasse vo Francúzsku. Jedna z najlepších tratí, množstvo kvalitných francúzskych a zahraničných pretekárov a parádne výhľady južného pobrežia. Tomáš Slavík jazdil celý deň perfektne a dokázal tak zvíťaziť už tretíkrát v rade a to viac ako o 3 sekundy! Parádne zakončenie tohtoročnej sezóny...

Tomáš Slavík opět vítězí ve Francii - již potřetí v řadě!

 
"V Grasse už som nebol poriadny riadok rokov a skoro som zabudol aká je tunajšia trať rýchla a brutálna v sekcii so schodmi. Je to už naozaj veľká trať, na ktorú musí mať človek aj poriadny bicykel s väčšími zdvihami. Fakt som sa tam tešil a zároveň som sa tešil na prvý test môjho nového kola na mestá, s ktorým by som chcel pretekať väčšinu veľkých mestských zjazdov.
 
Deň pretekov bol pre mňa trochu hektickej pretože po prvej tréningovej jazde mi naložili usporiadatelia bicykel na jeden z prívesov, ktorý vyvážal kolesá hore a bohužiaľ v najrýchlejšej pasáži moje kolo vypadlo na ceste a celkom to schytalo. Zázračne bolo zničené len predné koleso, plášť a uhnutý riadidlá. Našťastie sa nám podarilo dať všetko dohromady a stihol som ešte na rýchlo dve tréningové jazdy. Nebol to zďaleka ideál, ale lepšie ako nič. V kvalde som si ešte vyskúšal rôzny stopy a potvrdil si ich. Vo finále som potom otvoril plný a bolo z toho prvé miesto o viac ako 3 sekundy, čo je skvelý výsledok. Je super ukončiť sezónu nejakým pekným výkonom, pretože do tvrdej zimnej prípravy sa kvapka motivácia vždy hodí.
 
Vďaka všetkým, čo mi pomohli opraviť bicykel a zohnať náhradné diely... organizátorom potom veľký palec hore za organizáciu! Bol to parádny závod!"
 
 
Tomáš Slavík ve Francii
 
 
Tomáš Slavík ve Francii

Tomáš Slavík ve Francii

                            Photo: Stupefix, Freekor
 
 
 


Sezóna 2021 je na konci a toto bola posledná bodka za týmto nadpriemerne úspešným rokom. Ďakujeme všetkým za priazeň a vidíme sa už čoskoro v 2022.

Pre viac informácií o Tomášovi Slávikovi sledujte jeho sociálne siete:
www.tomasslavik.com
www.facebook.com/TomSlavik63
www.instagram.com/ TomasSlavik63
 
pozor
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online: v prípade technického výpadku najneskôr do 48 hodín.

Tento internetový obchod ukladá súbory cookie, aby mohol správne fungovať. Používaním našich služieb súhlasíte s ich používaním.

Nepovoľovať cookiesPovoliť všetko