Stačí sekunda a je fuč!

Cyklistická sezóna je v plnom prúde, stačí trochu krajší deň a záhradky sú hneď preplnené cykloturistov. Bohužiaľ sa s nimi objavujú aj prvé straty kolies. O sledovacom zariadení sme si už písali v jednom z minulých článkov a jedná sa o prvotriednu ochranu kola. Všeobecne ale platí, že čím viac ochranných prvkov , tým viac istoty, že práve to vaše bicykel neurobí "puf" a vinou nenechavého zlodeja nezmizne. Nie je tak od veci si bicykel poistiť ešte klasickým zámkom. A na zámky je tu Hiplok . Ten ponúka celý rad zaujímavých a chytrých zámkov , ktoré zvládnu ochrániť vaše koleso na pár sekúnd alebo aj niekoľko minút.

Prvým takým šikovným zámkom je Z lok . Tento malý a napriek tomu silný zámok obsahuje úzky oceľový plátok, ktorý dokáže zabezpečiť koleso napríklad u letnej záhradky niektoré reštaurácie alebo na nosiči kolies u automobilu. Jedná sa o zámok, ktorý má primárne odradiť potenciálneho zlodeja, ktorý by videl Neuviazanie bicykel a chcel využiť príležitosť ho jednoducho vziať a ísť.

Ďalšie Hiplok s označením FLX ponúka oceľové lanko, číselný kód pre uzamknutie a zároveň môže slúžiť ako zadné blikačka , aby vás vodiči neprehliadli. Ak ste ten typ cyklistov, ktorý na bicykli dochádza do práce alebo sa pri dlhých výletoch vraciate za šera a namiesto dvoch zariadení chcete brať jedno, je pre vás FLX zámok ako stvorený.

A nakoniec vám predstavíme jedného z tých väčších ochrancov. Hiplok Lite je poriadny reťaz, ktorý vaše bicykel ochráni aj pred prefíkaným zlodejom, ktorý by sa ku krádeži vyzbrojil nejakým náradím. Tento - opäť oceľový - priateľ vám koleso spoľahlivo postráži, aj keď ho nebudete mať na očiach.

Že ste zabezpečenie svojho tátoša doteraz zanedbávali? Neváhajte a objednávajte Hiplok na našom e-shope alebo sa zastavte na jednej z kamenných predajní v Liberci alebo Jablonci nad Nisou .

A čo si myslíte o zamykanie kolies Vy? Zastaví to zlodeja?

Diskusia
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázka
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Nadpis:
Text príspevku:
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Text príspevku: