Náramok Garmin vívofit junior2 Disney - Rôzne varianty

-6 %
Náramok Garmin vívofit junior2 Disney - Rôzne varianty
Náramok Garmin vívofit junior2 Disney - Rôzne varianty
Náramok Garmin vívofit junior2 Disney - Rôzne varianty
Náramok Garmin vívofit junior2 Disney - Rôzne varianty
Náramok Garmin vívofit junior2 Disney - Rôzne varianty
Kód01081595
Označenie010-01909-17
VýrobcaGarmin
Záruka24 mesiacov
Vyberte variantu
Farba
Dostupnosť:
Skladem u dodavatele
Bežná cena 89,5 EUR
Ušetríte 5,8 EUR 6 %
od 83,7 EUR s DPH
od 69,2 EUR bez DPH
Cena poregistrácii:82,0 EUR s DPH
PopisDiskusia

Fitness náramok pre deti s motívmi kreslených postavičiek od Disney a komiksových akčných hrdinov. * Motivuje deti k pohybu, plnenie úloh a súťaženie * odmeny za plnenie domácich povinností * farebný displej, skvele viditeľný a čitateľný aj na priamom slnku * odolné a pohodlné remienky v dvoch veľkostiach * aplikácie pre mobilné telefóny zadarmo * počíta nachozené kroky za deň a minúty strávené intenzívnym pohybom * upozorňuje na neaktivitu a nabáda k pohybu (napr. pri dlhodobom sedení) * upozornenie (alarmy) na naplánovaný čas plnenia úloh (zvukom, obrázkom a textom) * bez nutnosti nabíjania, batérie s dobou prevádzky viac ako 1 rok * vodotesné aj pre plávanie.

Vívofit junior2 je inteligentný náramok pre deti s motívmi známych kreslených postavičiek od Disney, komiksových akčných hrdinov Avengers od Marvel a motívov a hrdinov filmových Hviezdnych vojen. Náramok má niekoľko rôznych funkcií, ktoré ocenia ako deti, tak rodičia. Deťom ukazuje, ako sú počas celého dňa pohybovo aktívne, tzn. počíta, koľko krokov deti za deň nachodí a koľko minút strávia intenzívnym zdravým pohybom. Pri dlhodobejšej neaktivite (napr. Pri dlhšom sedení pri počítači alebo televízie) je upozorní s výzvou k pohybu. Zároveň ide o užitočný nástroj pre rodičov, ktorým môžu zadávať svojim deťom rôzne domáce úlohy a povinnosti a motivovať ich k ich plnenie prostredníctvom vybraných odmien. Na úlohy je možné nastaviť alarmy (budíky) a náramok potom zvukovým signálom a zvoleným obrázkom aj textom deťom oznámi, že je napr. Čas na písanie domácich úloh do školy alebo si ísť vyčistiť zuby a spať. Za každý splnenú úlohu deti dostanú určitý počet virtuálnych peniažkov - zlatých mincí, ktoré si po našetrené dostatočného množstva môžu premeniť vo vybranú odmenu. APLIKÁCIE VIVOFIT JR. K plnohodnotnému sprevádzkovanie náramku je potreba mobilný telefón s nainštalovanou aplikáciou vívofit jr., Ktorá je na stiahnutie zadarmo pre telefóny so systémom Android a iOS. Aplikáciu má pod kontrolou rodič. Pri prvom spustení vytvorí virtuálny rodinu, ku ktorej sa môžu pripojiť všetci členovia skutočné rodiny so svojimi zariadeniami Garmin a následne porovnávať svoje dosiahnuté výsledky. Každému dieťaťu vytvorí v aplikácii profil s menom (to sa následne bude zobrazovať aj na displeji náramku), obrázkom alebo fotkou a spáruje náramok vívofit junior s telefónom prostredníctvom bezdrôtového pripojenia bluetooth. Od tejto chvíle začne byť náramok plne aktivovaný a kedykoľvek je v dosahu rodičia telefóne, môže dôjsť k synchronizácii a prenosu uložených dát medzi telefónom a náramkom.

KROKY, AKTÍVNE MINÚTY A SPÁNOK Náramok funguje ako krokomer, počíta koľko krokov deti za deň nachodí a ako si vedú v porovnaní ostatnými členmi rodiny. Počíta tiež, koľko minút denne sa deti venujú zdravému pohybu a prezradí či a koľkokrát splní minimálne 60 minútový denný cieľ. Rodičia vidia vo svojom mobile graf s časovou osou a majú tak prehľad keď sú ich deti najaktívnejšie a kedy naopak majú pohybu menej. Ak majú deti náramok na ruke aj počas noci, uvidia rodičia v aplikácii ako dĺžku, tak i kvalitu spánku - čas strávený v hlbokom spánku, ľahkom spánku, či prípadne aktivitu počas noci, kedy sa dieťa prebúdza zo spánku a nemôže spať.

VIRTUÁLNY DOBRODRUŽSTVO Tak, ako deti plnia aktivitu v skutočnosti, posúvajú sa príbehom aj ako virtuálny hrdinovia v dobrodružnej hre. Podľa toho, aké sú motívy obrázkov na náramku, taký bude aj príbeh virtuálneho dobrodružstvo. Napr. ak je náramok s motívmi Hviezdnych vojen, vžije sa jeho malý majiteľ do úlohy malého robotika BB-8, ktorý sa ocitol opustený na púštnej planéte a má za úlohu dostať sa k vesmírnej lodi, ktorá ho dopraví späť domov. Než sa tak ale stane, musí cestou prekonať množstvo prekážok a splniť veľa úloh. Každá úloha misie rovná sa posun o jeden krok na virtuálny mape dobrodružného príbehu. Čím ďalej sa deti v hre dostávajú, odmeňuje je hra odznaky, vyznamenaniami a obrázkovými motívmi, ktoré sa budú zobrazovať na displeji náramku. Pokiaľ deti splní každý deň v reáli aspoň 60 aktívnych minút, posunú sa na mape virtuálneho príbehu o jeden krok vpred. Príbeh sa odohráva v mobilnej aplikácii, na rodičoch tak je, aby deťom do príbehu umožnil nahliadnuť a tým menším ho prečítali či Porozprávali. ÚLOHY A ODMENY Ďalšou podstatnou funkciou náramku sú domáce úlohy (povinosti) a odmeny za ich plnenie. Rodičia majú v aplikácii na výber z mnohých prednastavených povinností, ktoré deťom dajú za úlohu, alebo môžu vytvoriť a pomenovať vlastné podľa svojho uváženia. Môže to byť napr. Upratovanie hračiek, pomáhanie v kuchyni, cvičenie na hudobný nástroj, vysávanie a podobne. Ďalej nastaví, ako často majú deti svoju povinnosť plniť, napr. Každý deň, len cez víkend, vo vybranej dni atď. Voliteľne možno nastaviť aj alarm na určitý čas, náramok tak deti pípaním a obrázkom s textom na displeji upozorní, že je práve teraz čas nakŕmiť škrečka, napísať úlohy do školy alebo vyčistiť si zúbky a ísť spať. Každá povinnosť je ohodnotená podľa uváženia rodičov určitým počtom virtuálnych peniažkov - zlatých mincí. Rodičia v aplikácii odškrtnite splnenú úlohu a deťom sa hneď v zápätí na displeji náramku ukáže, koľko mincí im pribudlo. Nazbierané mince si deti môžu následne premeniť za niektorú z odmien, ktoré opäť vyberú a nastaví v aplikácii rodičia podľa svojho uváženia - môže to byť vreckové alebo napríklad nová hračka, zmrzlinový pohár, spoločný deň v zábavnom parku či v ZOO, návšteva kina a ďalšie. Každá z odmien samozrejme môže byť ocenená inou hodnotou (počtom) mincí.

Remienky Náramky vívofit junior2 sa štandardne ponúkajú s dvoma veľkosťami remienkov: menšie naťahovacie bez pracky (Stretch) pre obvod zápästia do 147mm (pre deti vo veku približne 4-7 rokov) a väčší nastaviteľné s prackou pre obvod zápästia 130-175mm (pre deti vo veku približne od 6 rokov a viac). Prístroj je však kompatibilná aj s "dospeláckymi" remienky pre vívofit3. Náramky sú odolné a vodotesné, deti sa s nimi môžu sprchovať aj plávať v bazéne. Nie je potreba je nabíjať, na vymeniteľnú batériu vydrží viac ako 1 rok prevádzky.

VýrobcaGarmin
Diskusia
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázka
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Nadpis:
Text príspevku:
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Text príspevku: