MČR XCO a E-bike v Harrachove 2021

Vytvorené17. 8. 2021
MČR XCO a E-bike v Harrachove 2021

Pokiaľ ako my žijete cyklistikou a ste radi stredom cyklistického diania, tak pre vás máme tip na nadchádzajúce dni. Od 19. 8. do 22. 8. 2021 bude v Krkonošiach cyklisticky nabité. Harrachov sa pre tento rok stal hlavným miestom v SR pre XC disciplíny. Tou hlavnou je práve MČR horských bicyklov v Olympijskom Cross-country (XCO), na ktoré sa môžete tešiť v náročnom teréne v blízkosti mamutieho mostíka.

 

Harrachov MČR XCO a E-bikes

V rámci Slovenského pohára sa práve v Harrachove môžeme opäť tešiť aj na Short Track (XCC). XCC je rýchly závod na technickej trati, ktorý je plný zvratov, a vďaka tomu divácky veľmi zaujímavý.

Neprídeme ani o už tradičné štafetový závod a detské preteky Strabag miním MTB Cup, takže ak doma máte malého závodiak, tak je ideálna príležitosť ho prihlásiť do závodu, kde bude pripravená špeciálna trať práve pre tých najmenších. Niet sa teda čoho báť.

Nesmieme samozrejme zabudnúť na Škoda Auto MČR E-MTB cross country 2021, ktorý uzavrie celý štvordňový pretekárske "maratón".

 

 

Progrma na harrachovské MČR v XCO a E-bike

 

Na svoje si prídu nielen pretekári, ale aj fanúšikovia. Neľahká trať v sebe skrýva mnoho úskalí, a preto je veľmi zaujímavá aj pre divákov. Pred pár týždňami sme pre vás boli prejsť trail pre závod elektrobicyklov. Celú trať máte teraz možnosť zhliadnuť na našom youtube kanáli . Trať pre nedeľné preteky elektrobicyklov je samozrejme trochu odlišná, oproti minulému roku je technicky náročnejšie. Pretekári majú síce k dispozícii svoje nadupaná elektrobicykle, ale verte, že to nie je zadarmo. Zapotí sa tak ako tak.

 

 

Ak všetko vyjde podľa plánu a vy dorazíte fandiť do Harrachova, môžete navštíviť náš Cycology stánok, pokecať s nami a spoločne s nami fandiť nielen nášmu jazdcovi Honzovi Nesvadba.

Ak budete mať záujem, je možnosť si v piatok, v sobotu aj v nedeľu požičať naše elektrobicykle na prechádzku po blízkom okolí, aby ste si vyskúšali, čo elektrobicykel dokáže. Môžete si samozrejme požičať elektrobicykel i na nedeľné preteky, ale upozorňujeme, že trať nie je jednoduchá a je vhodná skôr pre skúsených pretekárov, než začínajúcich jazdcov.

 

 

 

pozor
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online: v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.