Jarné servis - nezabudnite na neho!

Jar už klope na dvere as ním aj začiatok novej cyklistickej sezóny. Než sa svojím okolo vyrazíte na prvý tohtoročný vychádzku, nezabudnite ho ale nechať poriadne prezrieť v servise. Jarná kontrola rozhodne nie je len pre závodné špeciály :-) Prečo by ste ju nemali zanedbať ani vy?

 

  • S okolo, kde všetko šliape, ako má, sa vám pôjde skoro samo
  • Pravidelne servisovaný stroj vám bude slúžiť dlho
  • Bezpečnosť predovšetkým - skontrolované a nastavené koleso vás nenechá v štichu ani v krízovej situácii

 

Preto neváhajte a prineste svoje koleso na jarnú servisnú prehliadku aj vy. Naši mechanici si poradí s každým typom, či už máte bicykel horské , cestné , mestské alebo i elektrobicykel . Nezabúdame ani na detské bicykle , tam je napokon bezpečnosť dôležitá dvojnásobne.

 

Ako taký jarný servis prebieha?

Naši mechanici s vami hneď pri prijatí na servis bicykel prehliadnu a odporučí optimálnu druh servisu . Zakladáme si na tom, že ku každému kolesu a jazdci pristupujeme individuálne a navrhneme servis presne na mieru jeho potrebám.

Chcete, aby vaša príprava na sezónu bola skutočne dôkladná? Spýtajte sa mechanikov na náš veľký servis , pri ktorom nám neunikne vôbec nič. Starostlivo skontrolujeme všetko od bŕzd , radenia, pruženia a tlmenia , výplety, lanká a bowdeny , až po hlavové a stredové zloženie . Na záver vám bicykel aj kompletne umyjeme a natrieme. Pri odovzdaní vám potom naši mechanici rovno poradí, ako o koleso a jednotlivé komponenty počas sezóny správne starať a kedy sa zase staviť napríklad na kontrolu reťaze alebo vidlica , aby sa vám následné opravy moc neprodražily.

Výsledkom je tak koleso, s ktorým môžete bez obáv vyjsť v ústrety novej sezóne a poriadne do toho šliapnuť!

Diskusia
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázka
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Nadpis:
Text príspevku:
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Text príspevku: