Freeride Compass - ste ready na poriadny skialpový kemp?

Vytvorené5. 12. 2022
Freeride Compass - ste ready na poriadny skialpový kemp?

Cyklisti smúti, sezóna končí. Inej skupine nadšencov sa ale pomaly aktivujú adrenalínové bunky a netrpezlivo vyzerajú príchod zimy. Prichádza doba prašanu, freeridu a skialpovania. A s ňou by sme vám chceli predstaviť projekt Freeride Compass.

 

 

Freeride Compass má k Cycology veľmi blízko. Je to skupina chalanov, ktorá má cyklistiku skôr ako výplň medzi zimou, ale u nás na obchode sú pečené, varené. Niektorí dokonca ako zamestnanci Cycology.

 

Táto partia miestnych vyznávačov zjazdov na širokých lyžiach sformovala pre tohtoročnú sezónu projekt, vďaka ktorému sa môžu rovnako nadšení skialpinisti stať súčasťou unikátneho zážitku. Otvárajú skialp kemp v bulharskom pohorí Pirin , na ktorý sa v plnom prúde rozbehli prihlášky, ktoré miznú rýchlosťou ako varenie na vianočných trhoch.

Zažijte skialpový kemp na vlastní kůži

Na skialpový kemp s Freeride Compass sa môžete prihlásiť na ich webových stránkach www.freeridecompass.cz , kde tiež podrobne zistíte, čo všetko vás s nimi čaká. Chalani si pre účastníkov kempu pripravili nabitý program v priebehu jedného týždňa. Zariadili pre vás UBYTOVANIE, LOGISTIKU A SKIALPOVÝ PROGRAM SNOV . Spoločne v skupine maximálne 12 ľudí a 2 inštruktorov skialpinizmu vystúpite na vrcholy ikonických kopcov, ako sú Vichren, Bezbog, Polezhan a mnoho ďalších.

Čakajú vás večery plné vzdelávania v lavínovej problematike, plánovanie horských výstupov a tipov na ďalšie zimné túry v európskych pohoriach . To všetko okorenené o kultové zážitky z horských chát a bulharských krčiem. No nie je toto ideálny program na február alebo marec? A aby toho nebolo málo, ešte je to celkom za hubičku, pretože chlapci to robia pre zábavu!

Zažijte skialpový kemp na vlastní kůži

 

Ak riešite, že nemáte všetko skialpové vybavenie na týždenný skialpový výlet, mrknite na e-shop Cycology, kde na vás čaká celý rad noviniek pre tohtoročnú skialpovú sezónu . Pre účastníkov skialp kempu s Freeride Compass sme prichystali zľavy na vybavenie a prípadné požičanie skialpového vybavenia . Stačí poslať kópiu dokladu o zaplatení kurzu a dostanete 50% zľavu na požičanie celého skialpového kompletu alebo 30% zľavu na lavínovú výbavu z našej požičovne .

Tak v Bulharsku na videnie!

 

Zažijte skialpový kemp na vlastní kůži

 

 

 

pozor
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online: v prípade technického výpadku najneskôr do 48 hodín.

Tento internetový obchod ukladá súbory cookie, aby mohol správne fungovať. Používaním našich služieb súhlasíte s ich používaním.

Podrobné nastaveniePovoliť všetko