Budeme mať zatvorené

Vytvorené10.02.2021
Budeme mať zatvorené

Už pomaly finišujeme, ale aby všetko fungovalo na 100%, musíme na pár dní zatvoriť naše predajne v Jablonci nad Nisou a v Liberci. Chystáme veľké zmeny, ktoré sa dotknú aj Vás. A to samozrejme len v tom najlepšom.

A kedy budeme mať zatvorené? Ide o termín od 12. 2. do 14. 2. 2021, kedy si poriadne mákneme a budeme sa snažiť, aby výsledok stál za to!

V tomto termíne teda nebude možné vydávať objednávky, odosielať tovaru a odpovedať na tvoje otázky. Jedná sa primárne o piatok 12. 2. 2021. Prosíme teda všetky otázky smerovať do emailu, v pondelok sa Vám ozveme a všetko doriešime.

A čo sa vlastne deje? Rozširujeme naše predajne a v túto chvíľu sa jedná o sťahovanie našich skladov. Nejde samozrejme len o zväčšenie priestoru pre sklad a servis, ale aj o systém, ktorý zjednoduší prácu nielen nám, ale aj Vám.

Ďakujeme za pochopenie a držte nám palce. #letsjedem

  

pozor
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online: v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.