Bežkárska sezóna sa blíži!

Vytvorené23. 11. 2021
Bežkárska sezóna sa blíži!

Prvý poprašok je tu a teda už nie je na čo čakať. Minulý týždeň sme sa opreli do skialpového vybavenia a tento týždeň sa naopak zameriame na bežecké lyžovanie. Veríme, že "sily" sú to takmer vyrovnané a fanúšikovská základňa bežkovania je veľká. Tak sa poďme pozrieť, čo nás čaká a neminie pred prvým skĺznutím.

Běžkařská sezóna se blíží!

 

Čoskoro čakáme prvú chumelenicu.

Prírodu neoklameme, a tak sa usilovne priravujeme na prvú snehovú nádielku. Trénujeme, servisujeme a za chvíľu naskočíme do stopy. A dúfame, že nás v tom nenecháte! Zima bude tuhá a príprava sa vždy oplatí, či už fyzická, tak servisná.


Čo u nás môžete nájsť nové?

Tento rok u nás môžete vyberať zo štyroch svetových značiek, s ktorými rozhodne neurobíte krok vedľa. Vyberajte teda medzi Atomic , Fischer , Kästle alebo Salomon . Ale pozor, zásoby sa tenšie a ani tento rok nie je situácia s tovarom ružová.

 

A ako na bežecké lyžovanie?

Pokiaľ ste nováčik a váhate, či si to vyskúšať, nečakajte ani minútu. Ak ste pokročilejší lyžiar/ka , ani pre vás nebude menšia opakovačka všetkých základov nuda.

Tu je náš sprievodca , ktorý vám upresní všetko zo sveta bežeckého lyžovania.

 

Ako si vybrať bežecké lyže?

 

Ako si vybrať bežecké viazanie?

 

Ako si vybrať bežeckú obuv?

 

Ako vybrať bežecké palice?

 

pozor
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online: v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.