Až sa jar spýta...

Vytvorené11. 1. 2022
Až sa jar spýta...

Každú zimu riešime to isté - chýba nám bicykel. Skialpy sú super, bežky tiež, ale takto popoludní si pretočiť nôžky, to je lákavé. A riešenie? Valce alebo trenažér, priestor a čas. Potom už môžete švihať o sto šesť a na jar to bude menej bolieť, to vám garantujeme.

Nakup trenažéry ještě výhodněji

 

Tomu sa jednoducho nevyhneme – zima a tma, trochu náročnejšie obdobie je tu, ale nie je potrebné ho pretrpieť. Naopak, môžete si ho aj užiť a nemusíte kvôli tomu ďaleko. Stačí vám priestor, ideálne v chladnejších podmienkach, pretože sa na bicykli zapotíte viac, než je zvykom. No a potom si už len stačí vybrať z dvoch variantov - valca alebo trenažér . Tento rok máme v ponuke dve značky, ktoré sa špecializujú na domáce švihanie. Bavíme sa o značkách Elite a Saris . Popri trenažéri alebo valci si samozrejme môžete dokúpiť aj vhodné príslušenstvo , ktoré sa určite hodí.

 

A akú to má výhodu? Aj keď si človek veľmi neužije čerstvého vzduchu a nemôže vnímať krajinu okolo seba, môže urobiť niečo pre seba, a to sa predsa počíta.

 

Valce všeobecne sú pre trochu skúsenejších jazdcov, ale naučiť sa na tom samozrejme môže každý. Veľkou výhodou je, že sa človek musí viac sústrediť na držanie rovnováhy. Tiež si zlepšíte techniku šliapania a lepšie si uvedomíte prácu svojho tela.

 

Válce Elite pro vaše švihání Válce na domácí švihání

 

Oproti tomu na trenažéri vydržíte dlhší tréning, pri ktorom môžeš striedať jazdu v sedle a zo sedla. Navyše si môžete navoliť aj zaujímavé formy tréningu. A komu chýba pretekanie a porovnanie s ostatnými, môže vyskúšať virtuálne preteky, ktoré sú v poslednej dobe obľúbené. K tomu môžete vyskúšať aj cyklistickú aplikáciu RÚRY . A bacha, vzniká na tom závislosť :)

 

Trenažér na kolo na ddomácí švihání Domácí trenažér Saris

Snáď sme Vás aspoň trochu naladili a vyskúšate trenažéry alebo valce práve od nás. Určite nebudete ľutovať a ešte urobíte niečo pre svoje zdravie. Zdieľajte s nami vaše švihacie zážitky, budeme ich radi zdieľať ďalej. #letsjedom

 

 

pozor
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online: v prípade technického výpadku najneskôr do 48 hodín.

Tento internetový obchod ukladá súbory cookie, aby mohol správne fungovať. Používaním našich služieb súhlasíte s ich používaním.

Podrobné nastaveniePovoliť všetko