Ako to všetko začalo ?!

Som Tomáš a rád by som vám povedal, ako to celé začalo. Náš príbeh sa začal odohrávať v lete 2013. Ako kopa oveľa úspešnejších firiem, tak aj tá naša sa zrodila v garáži.

Začiatky neboli jednoduché, ale radi na ne spomíname. Z dnešného pohľadu sú niektoré momenty úsmevné - jednou z tých veselých príhod bolo treba vtedajšej zásobovanie e-shopu na otcovom Jawe.

Formou e-shopu a drobných garážových servisov sme to dotiahli na našu prvú kamennú pobočku v Jablonci nad Nisou. Prvý hrábnutí prebehlo v auguste 2014.

Čakalo nás veľa práce, ale nakoniec sme to všetko zvládli a 8.11.2014 tak oficiálne otvárame našu prvú kamennú predajňu!

Tu sme disponovali dostatočnou predajnou plochou, kvalitným a plne vybaveným servisom a širokým skladom na zabezpečenie čo najrýchlejšieho vybavenia vašich objednávok.

Ako však čas ukázal, naše služby sa osvedčili a náš existujúci sklad tak prestával stačiť. Poslednou kvapkou bolo, keď som kolesá musel skladovať aj u seba doma v kuchyni.

Prišiel čas ďalšieho rastu. Kúpili sme teda susedný dom s krčmou, kde sídlime po početných úpravách dodnes, ale k tomu neskôr.

Aj tu nás čakala kopa murárskych prác, a tak chvíľu trvalo premeniť súčasnú krčmu na budúcu bike shop.

Medzitým nám prestala stačiť aj kapacita e-shopového predaja, preto sme sa pustili do tvorby nového moderného e-shopu pre našich zákazníkov. Ten spúšťame v marci 2016.

Krátko na to odkladáme murárske lyžice a otvárame úplne novú a väčšiu predajňu v Jablonci nad Nisou. Je máj 2016 a vy ste mali možnosť náš obchod navštíviť už v novom. S novými priestormi rozširujeme aj pracovný tím o ďalšie nepostrádateľné ruky. Počas nadchádzajúcej zimy prichádzame s myšlienkou otvoriť druhú kamennú pobočku, tentoraz v Liberci. Pokukuje tak po vhodných priestoroch a prichádza čas opäť vziať do ruky murársku lyžicu!

Po pol roku driny máme hotovo a v auguste 2017 otvárame našu druhú, libereckú, pobočku.

Po úspešnej sezóne je nám jasné, že už sa do toho v Jablonci zase nevojdeme.

Pôvodný Jablonecká krčma je však miesto nevídaných možností, takže máme v zálohe ešte jedno nevyužité poschodie. To značí jediné, ďalšie dovolenka na malte! Takže roztočiť miešačky, as chuťou do toho!

Skoro by som preskočil ešte jeden dôležitý míľnik. V januári 2018 sa rozrastáme o ďalšieho člena as ním spúšťame aj nový e-shop www.mladyhoral.cz

Náš mladý horal dopĺňa náš cyklistický sortiment a ponúka outdoorové veci, vybavenie pre horolezcov, lyže a ďalšie nevyhnutnosti pre športových nadšencov na zimu i na leto.

Máme za sebou 5 rokov fungovania a náš tím v sezóne číta skoro dve desiatky ľudí, ktorí sa snažia vám ponúknuť tú najlepšiu možnú starostlivosť a servis. Ďalšie plány sú bohaté a čas vám naše vízie priblíži - rozhodne sa máte na čo tešiť! Tento článok by sme radi uzavreli veľkým poďakovaním za vašu priazeň, pretože bez nej by sa toto všetko nezaobišlo.

Za celý tím Cycology a Mladý Horal
Tomáš

Diskusia
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázka
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Nadpis:
Text príspevku:
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Text príspevku: