3C

3C

Najväčší vplyv na správanie plášťa má materiál, z ktorého je vyrobený. Maxxis ponúka tri druhy zmesí s označením Single, Dual a Super Tacky. Jedna zmes predstavuje optimalizáciu pre dlhý výkon a životnosť. Kombinácia dvoch zmesí prináša nízky valivý odpor a vyššiu priľnavosť pri zatáčaní. Super Tacky je potom zmes špeciálne navrhnutá pre vysokú priľnavosť a pomalé odskakovanie.

Výkladné skríň technológií značky Maxxis a sú plášte kombinujúce tri tvrdosti gumy na jednom dezéne patriace do skupiny 3C. Základom je vždy jedna tvrdšia a odolnejšia „nosná zmes“ a dve mäkšie, zaručujúce maximálnu priľnavosť a stabilitu plášťa. Maxxis ponúka hneď tri varianty tejto technológie nazvanej Maxx Speed, Maxx Terra a Max Grip.

Variant Maxx Speed cieli predovšetkým na nízky valivý odpor, pri optimálnych záberových vlastnostiach a je preto použitý prevažne u XC, ale aj niektorých trailových a all-mountain plášťov. Najvšestrannejší variant predstavuje zmes Maxx Terra, ktorá je mäkšia a priľnavejšia ako Maxx Speed, má ale nižší valivý odpor a dlhšiu životnosť ako tretia verzia Maxx Grip. Pri poslednom variante je teda jasné, že sa táto sústredí hlavne na priľnavosť, preto sa najlepšie hodí do extrémnych podmienok.

pozor
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online: v prípade technického výpadku najneskôr do 48 hodín.

Tento internetový obchod ukladá súbory cookie, aby mohol správne fungovať. Používaním našich služieb súhlasíte s ich používaním.

Nepovoľovať cookiesPovoliť všetko