NOVINKA | Nová 12-rýchlostná mechanická sada SHIMANO GRX

Vytvorené5. 9. 2023
NOVINKA | Nová 12-rýchlostná mechanická sada SHIMANO GRX

Veríme, že cyklo fanúšikov tu máme veľa a pomaly sa nám vytvára silná skupina, ktorú motivuje hlavne jedna spoločná vec – gravel . Ak patríte medzi nich, tak čítajte ďalej. Novinka od Shimano je tu a vytvorí úsmev na tvári nejednému gravelistovi. Predstavujeme novú 12-rýchlostnú mechanickú sadu Shimano GRX - RX820.

 

A v čom je nová sada taká ojedinelá? Vďaka RX820 môžete zo svojej gravelovej jazdy získať ešte väčšie maximum ak tomu neutratiť balík. Tri nové 12-rýchlostné sady GRX sú vybavené presným a spoľahlivým mechanickým radením SHIMANO s rôznymi rozsahmi prevodov.

Základom pre novú generáciu gravelovej sady sú dvanásťpastorkové kazety . Pre jednoprevodník sú prevzaté z horského bicykla , tie majú rozsah 10-45 alebo 10-51 zubov, pre dvojprevodník sú prevzaté z cestných 12-rýchlostných sád (11-34 alebo 11-36 zubov).

Nová sada Shimano GRX

 

SHIMANO GRX 1x12 UNBEATABLE

Ak chcete lámať osobné rekordy, rozhodne nesiahnete vedľa s variantom Unbeatable s prevodovými stupňami 1x12 s kazetou 10-45 spárovanou s prevodníkom so 40 alebo 42 zubami. Oproti svojej staršej podobe má teraz väčší rozsah prevodov ao jeden pastorok navyše. To uľahčuje nájdenie optimálnej kadencie a ľahšie udržanie sa v balíku.

Toto nastavenie využíva zadnú prehadzovačku so stredným vodítkom a integrovaným stabilizátorom reťaze Shadow RD+. Vďaka nemu docielime tichšie radenie a bezpečné vedenie reťaze v ťažkých podmienkach.

 

SHIMANO GRX 1x12 UNSTOPPABLE

Pokiaľ patríte medzi náročnejších gravelistov, ktorí vyrazia na jeden alebo viac dní do terénu a neboja sa náročného terénu a stúpania, tak je pre vás ideálny variant RX820 1x12 Unstoppable s kazetou Shimano v rozsahu 10-51 zubov . Vďaka prevodníku so 40 alebo 42 zubami vám nikdy nedôjdu prevody ani na tom najstrmšom kopci.

Kazety, ktoré sa kombinujú s jednoprevodníkom (tzn. 10-45 a 10-51 zubov) sú kompatibilné iba s orechom MicroSpline .

 

SHIMANO GRX 2x12

Pokiaľ ale patríte medzi oba svety gravel a cesty, tak je potom pre vás ideálna sada 2x12 . Táto sada je vybavená prevodníkom 48/31 v spojení s kazetou 11-34 alebo 11-36 . Poskytuje mimoriadne široký rozsah prevodov, vďaka čomu si môžete užiť ako roviny, nekonečné poľné a gravel cesty alebo strmé stúpanie v teréne.

Tak čo? Zaujala vás novinka? Buďte medzi prvými a získavajte informácie skôr, než ostatní. Stačí sa registrovať a je to.

 

 

 

 

 

 

0 x
Hlasovať môžete po prihlásení
pozor
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online: v prípade technického výpadku najneskôr do 48 hodín.

Tento internetový obchod ukladá súbory cookie, aby mohol správne fungovať. Používaním našich služieb súhlasíte s ich používaním.

Podrobné nastaveniePovoliť všetkoOdmietnuť všetko