Zima stále frčí a prináša ďalšie zľavy

Vytvorené03.02.2021
Zima stále frčí a prináša ďalšie zľavy

Počasie vonku, aspoň tu u nás na severe, je ako v knihách Josefa Lady. Lietať vonku je takmer nutné a na to je dobré sa poriadne obliecť. Prinášame Vám zľavovú akciu, ktorá Vám čas vonku určite spríjemnia.


Rukavice sú základom výbavy každých zimných radovánok, takže poďme využiť tohto obdobia, poriadne sa navliecť a vyraziť na kopec, postaviť trebárs aj nejakého toho snehuliaka. Pre túto príležitosť sme pripravili výpredaj skladových rukavíc LEKI . Zľava je až 30% na všetky skladové rukavice Leki a výber je široký, tak neváhajte a vyberajte.

No a ak je tu niekto, kto si chce vylepšiť svoju zimnú výbavu na zjazdovky, tak hádžeme do pľacu ešte zľavu až 30% na zjazdové palice Leki.

 

Akcia trvá len od 3. 2. 2021 do 10. 2. 2021, tak ju nezmeškajte.

 

Ak už niekto ladí cyklistiku, tak chceme dať všetkým informáciu k cyklistickému tovaru!

Aktuálne výrobné kapacity sú zaplnené na mesiace dopredu, my samozrejme Neleníme a zásobujeme sklady celú zimu. Napriek tomu chceme upozorniť na to, že ak sa Vám páči nejaké koleso , diely na bicykel alebodoplnky , tak nie je čas na dlhé rozmýšľanie. Tovar, ktorý je dnes, nemusí byť zajtra!

Budeme sa snažiť aj počas hlavnej sezóny dopĺňať tovar, ale už teraz vieme, že je veľa značiek a tovar, ktorý treba ani nebudú. Je teda možné, že bude nutné vybrať si ekvivalentná tovar od inej značky, ako ste zvyknutí alebo máte radi. Pevne veríme, že sa táto situácia do budúceho roka zrovná, ale ruku do ohňa za to bohužiaľ dať nemôžeme.

 

Aj napriek tomu všetko je ale dôležité športovať a užívať si voľné chvíľky. A čo napríklad na skialp? Pozrite na našu požičovňu a zarezervujte si skialpy ešte dnes!

 

pozor
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online: v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.