ZADARMO zvoz a odvoz kolies k nám na servis

ZADARMO zvoz a odvoz kolies k nám na servis

"Dlho" to tu nebolo a opäť prichádza ďalšie covidové nariadenia. Vonku ešte nenapadlo a príjemných letných 20 stupňov už je taky fuč. Každopádne byť stále niekde zatvorení, z toho by nám skoro asi preskočilo (doma-práca-doma-práca ...). Tí odvážnejší vyrazia na bicykel aj v nepriaznivom počasí, tí menej odvážni idú aspoň na výlet. A my tu máme ponuku, ktorá by mohla zaujímať obe skupiny.

Ponúkame ZADARMO zvoz a odvoz kolies k nám na servis. Či už chcete vyraziť ešte teraz, ale koleso dostalo cez sezónu za uši, alebo už chceš bicykel "zazimovať" a vyrazíš pripravený na jar. Akcia platí do 30. 11. 2020.

A aká je ďalšia výhoda? Profesionálny servis našich mechanikov, ktorí si poradí s každým problémom, lacné náhradné diely a rýchlosť vďaka veľkým skladovým zásobám. Pre Vás to teda znamená, že nemusíte vyjsť ani z domu a koleso budete mať pripravené čo by dup :)

orientačné mapa zvozu a odvozu

No a pre tých, ktorí cyklistiku tento rok naozaj zavesili na klinec, máme ešte ponuku v podobe uskladnenie kolies . Výhoda? Kolo vyzdvihneme, uskladníme v teple, v suchu a budeme ho strážiť celú zimu ako oko v hlave. Na jar vyzdvihnete koleso odservisovaný a bez starostí.

ZADARMO zvoz a odvoz kolies k nám na servis
Vytvorené13.10.2020
pozor
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online: v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.