Vyzdvihneme aj vaše bicykel

Vytvorené03.03.2020
Vyzdvihneme aj vaše bicykel

Máte špinavé koleso a nechcete ho nakladať do auta? Alebo nie ste schopní sami naložiť ťažké elektrobicykel? Presne preto vám ponúkame vyzdvihnutie vášho bicykla u vás doma a opätovné dovezené späť zo servisu. Čo preto musíte urobiť? Stačí zavolať na telefónne číslo 484 801 223 a objednať si termín vyzdvihnutia. Termíny sú možné od 8 - 18 hodín každý všedný deň.

Čo sa potom stane? Po dohovore termínu si pre vaše bicykel príde prijímací technik, ktorý s vami vykoná základnú kontrolu kolesá a dohovorí, v akom meradle sa kolo bude servisovať. Na základe vášho bydliska koleso odvezie na náš servis na pobočku v Jablonci nad Nisou alebo v Liberci.

Ako prebieha servis? Vaša kolo bude servisovať preškolený servisný technik, ktorý urobí všetko, čo bolo dohodnuté pri prijímaní podľa servisného protokolu. Ak nájde závadu alebo problém, ktorý nebol viditeľný pri prijatí, zavolá aké sú možnosti riešenia, aby ste boli o všetkom informovaní a vedeli, aká bude výsledná cena.

Ako prebehne odovzdanie? Po dokončení servisu vám zavolá technik ohľadom možného termínu dovezení kolesá k vám a oznámi vám aj finálnu cenu. Na základe termíne príde technik, koleso vám odovzdá s faktúrou, ktorá sa platí na mieste v hotovosti.

Čo to všetko stojí? Servis ako taký sa riadi podľa štandardného cenníka Cycology. Samotná doprava kolesá k nám na servis s opätovným vrátením k vám domov je 490 Sk pre 1-2 bicykle, 640 Sk pre 3-4 kola. Viac kolies je možné po dohovore. Maximálna kapacita na jeden zvoz je 8 kôl.

Ako dlho to bude trvať? Ak sú všetky náhradné diely u nás skladom, servis aj v plnej sezóne trvá približne 3 pracovné dni. Ak sa stane, že je nejaký diel skladom u dodávateľa, je to otázka zhruba 5 pracovných dní. Ak diel nie je skladom nikde, hľadáme adekvátnu variantu.

Len pre vašu predstavu: 85% kolies vyriešime do 3 pracovných dní, 10% do 5 pracovných dní aj v dobe, keď je sezóna v plnom prúde.
Lokalita, v ktorej sme schopní naložiť vaše bicykel

pozor
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online: v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.