Vyskúšaj to aj na slovenskom!

Vyskúšaj to aj na slovenskom!

Radi využijeme každú voľnú chvíľu, aby sme vyskúšali ďalšie a ďalšie Bikepark. A pretože Rakúska už bolo dosť, tentoraz pre Vás prinášame tip na slovenskom Bikepark Kálnica. Takže ak nechcete stráviť celé dni v aute, tyhle trialy určite stojí za skúšku.

 

Na prelome leta sme s pár jazdcami vyrazili navštíviť naše susedmi a ich Bikepark Kálnica. Aj keď sa radí medzi tie menšie, ponúka viac, než sa možno na prvý pohľad pozná. Kálnica má okolo 15ti veľmi zaujímavých a nevšedných trailov, teda aj na celkom malom kopci nie je o zábavné trialy núdze.

Na svoje si tu prídu všetci, či už menej skúsení jazdci, tak aj tí viac "vyježděnější". Niektoré lajny sú tu teda naozaj jednoduché, niektoré ale dosť technické. To sa potom pozná, kedy už má človek koleso "v ruke".

Na kopec sme sa nechali vyviezť kotvou, ktorá sa oplatí nielen cenovo. Na vŕšku už si každý vyberie to svoje, podľa nálady, podľa skúseností. Medzi naše favoritov určite radíme Funny Enduro, super pojazd pre všetkých. Na kompletnom trailu sú síce iba hrče, ale aj tak sa dajú vymyslieť parádny skoky, ktoré neomrzí. A ďalším obľúbencom sa stal Big Vito, kde si človek už pekne zaliata. Celkovo je jazdec viac vo vzduchu, než na trailu. A o tom to taky je. Tak pozrite na video a nechajte sa inšpirovať!

 

 

 

Vyskúšaj to aj na slovenskom!
Vytvorené18.08.2020
pozor
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online: v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.