Vyhraj lístky na Svetový pohár horských bicyklov

Vytvorené4. 5. 2022
Vyhraj lístky na Svetový pohár horských bicyklov

Ak si verný fanúšik cyklistiky, tak ťa určite poteší, že v máji môžeš zafandiť naživo na Svetovom pohári horských bicyklov v Novom Meste na Morave. Tak buď cyklistike zase trochu bližšie, súťaž s nami na Instagrame a vyhraj dva lupene.

Vyhraj lístky na Světový pohár horských kol

 

A o čo vlastne ide?

"Svěťák" je po dvojročnej pauze konečne späť opäť s diváckou kulisou! Tradičné závody elitných mužov a žien (XCC a XCO) + ďalšie podniky mladších kategórií (juniori a U23).
Môžeš sa tešiť na program s 8 závodmi v 3 dňoch! A navyše bohatý sprievodný program: závody pre verejnosť (MTB maratón a Night Race), výstavná a predajná zóna nabitá novinkami z cyklistickej brandže aj veľká detská zóna s množstvom zábavných atrakcií!

Nezabudni si teda zapísať, že od 13. mája do nedele 15. mája 2022 budeš fandiť o sto šesť.

Tak súťaž a vyhraj!

Stačí sa pozrieť na náš insta profil a držať sa pravidiel. Pokiaľ ale nemáš Instagram , a napriek tomu sa chceš ísť pozrieť, nezúfaj, môžeš získať dva lupene aj tak.

Druhou variantou ako získať lístky, je nákup nad 10 000 Sk u nás na e-shope a zároveň byť medzi prvými tromi zákazníkmi. Do svojej objednávky stačí vyplniť v poznámke kód: Chcem na Vysočinu

Lístky vyhrajú prvé tri s nákupom nad 10 000 Sk, pravidlá nájdeš nižšie:

 

 

 

Podmienky súťaže:

· Organizátorom súťaže je spoločnosť CYCOLOGY sro, IČO: 03496953

· Nákupom nad 10 000 Kč a vpísanie textu do poznámky Chcem na Vysočinu sa registrujete do súťaže a stávate sa účastníkom súťaže. Účastníkom súťaže môže byť každý užívateľ starší ako 18 rokov s doručovacou adresou v Českej republike.

· Registrácia do súťaže bude ukončená dňa 10.5.2022 do 15:00.

· Predmetom výhry sú dve vstupenky (nepredajné) na 3. závod SP 2022 v Novom Meste na Morave konaný v termíne 13.-15. 5. 2022.

· Výhercovia budú vybraní zo skupiny účastníkov súťaže náhodným výberom.

· Organizátor súťaže zverejní výhercu dňa 10.5.2022 o 16:00. Výhercovia budú kontaktovaní prostredníctvom e-mailu.

· Každá osoba sa môže za dané súťažné obdobie v rámci SR vyhrať iba raz. Tzn. je registrovaná prvým nákupom nad 10 000 Sk

· V súlade so zákonom č. 101/2000 Zb. v platnom znení dáva účastník súťaže svojou registráciou do súťaže organizátorovi súhlas so spracovaním svojich osobných údajov v rozsahu mena, priezviska a kontaktnej adresy za účelom zaslania výhry. Poskytnutie týchto osobných údajov je dobrovoľné.

 

 

pozor
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online: v prípade technického výpadku najneskôr do 48 hodín.

Tento internetový obchod ukladá súbory cookie, aby mohol správne fungovať. Používaním našich služieb súhlasíte s ich používaním.

Podrobné nastaveniePovoliť všetko