Trenažéry Saris - zimné švihanie sa blíži

Vytvorené30. 9. 2021
Trenažéry Saris - zimné švihanie sa blíži

Sú veci, ktoré nezmeníme. A sú veci, ktoré naopak môžeme zmeniť vo veľkom. A medzi ne patrí napríklad tréning na cyklistickom trenažéri, ktorý vám umožní kvalitný tréning aj v období najväčších mrazov a Nečas. Že ste to ešte nevyskúšali? Tak to je najvyšší čas si trenažér zaobstarať a začať švihať z pohodlia domova. Prinášame vám novú značku u nás na e-shope, ktorá smelo dokáže naplniť tvoje predstavy o zimnom švihanie. Zoznámte sa, Saris je tu.

Trenažéry Saris - zimní švihání se blíží

A prečo práve cyklistický trenažér?

Rozhodnutie jazdiť na trenažéri je samozrejme na každom z vás. Ale ak si kladiete otázku, prečo by ste práve tento rok mali začať švihať v domácom prostredí, máme pre vás plusy, ktoré táto aktivita prináša.

  1. Môžete sa dostať do poriadnej formy, ktorú oceníte nielen na jar, až zasa začnete jazdiť vonku. Svoju fyzičku ale môžete využiť aj na kopcoch na skialpy alebo na tratiach na bežkách. Každý deň aktivity robí divy.
  2. Nemusí vás trápiť skorá tma, zima a nebezpečná jazda. Trenažér si môžete postaviť pokojne aj do obývačky a sledovať pri tom film alebo počúvať hudbu. Tréning vám tak lepšie utečie a budete sa aj tešiť na ďalšiu jazdu.
  3. A samozrejme môžete trenažér prepojiť so špeciálnou aplikáciou, ktorá vám umožní simulovať reálnu jazdu. Môžete tak odísť tréning s ďalšími virtuálnymi cyklistov alebo si môžete aj pretekať a zmerať sily s ostatnými. Je to len na vás.

Zoznámte sa, SARIS je tu!

Značka Saris pochádza z USA a venuje sa primárne trenažérom a tiež nosičom bicyklov na autá.

Medzi ich vlajkovú loď patrí trenažér H3 Direct Smart, ktorý sa pýši predovšetkým svojou tichosťou. Výrobcovia si dali záležať a tentokrát je model H3 Direct Smart päťkrát tichšie ako predchádzajúce generácie.

Saris ponúka šikovný trenažér s možnosťou napojenia na interaktívnu aplikáciu (týka sa samozrejme rôznych modelov, nie všetkých). Umožní vám teda simulovať preteky či tréning v rámci chytré aplikácie. Stačí ti k tomu len notebook, tablet alebo televízie.

Ak nemáte s trenažéry žiadnu skúsenosť,
Saris bude určite dobrá voľba!

 

pozor
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online: v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.