Tomáš Slavík opäť víťazí na 4X Pro Tour – tentoraz v Nemecku

Vytvorené30. 5. 2022
Tomáš Slavík opäť víťazí na 4X Pro Tour – tentoraz v Nemecku

Tomáš Slavík dokázal uplynulý víkend znova zvíťaziť na 4X Pro Tour svetovej série v nemeckom Winterbergu. Po víťazstve týždeň späť v Škótsku získava náskok v celkovom poradí 4X Pro Tour a drží 1.miesto pred ďalšími pretekmi série, ktoré sa presúvajú na územie SR – 9.7. do Dobran a 16.7. do Jablonca nad Nisou.

Tomáš Slavík zvítězil v Německu

 

"Vo Winterbergu som už veľa rokov nepretekal. Veľmi ma tam nebavila trať, ale tá sa prerobila a musím povedať, že ma to bavilo, aj keď miesta na predbiehanie tam veľmi nebolo. Bolo to naozaj o prvej rovinke, ale tá bola zase férová, dlhá a nezáležalo z akej pozície kto išiel, takže každej mal rovnaký šance.

Kvaldu som aj tak celkom stlačil a zvíťazil som o viac ako sekundu, čo je na takej trati naozaj veľký náskok, takže som mal radosť a do pretekov som šiel so super pocitom. Na štarte bola veľmi rýchla rampa, ale cítil som sa na ňu skvele rovnako ako na celej štartovacej rovinke. Vo finále som bohužiaľ nedal úplne ideálny štart, tak som to musel trochu stlačiť, ale v prvej zákrute som bol našťastie na jednotke a tú som udržal až do cieľa.

Teraz mám jeden víkend pauzu od pretekania, ale potom ma čaká závodný maratón, kedy pôjdem 8 pretekov v 8 týždňoch a do toho organizovať JBC 4X Revelations v polovici júla. Vyzerá to, že o zábavu bude postarané a fakt sa na to teším!"

Tomáš Slavík zvítězil v Německu

Tomáš Slavík zvítězil v Německu

Tomáš Slavík zvítězil v Německu

Photo credit: Dennis Diete
 
 
8 týždňov a 8 závodov v urban DH, Crankworx a 4X Pro Tour...a nielen na európskom kontinente, ale aj v Južnej Amerike. To bude jazda! Tešte sa!

Pre viac informácií o sledujte sociálne siete Tomáša Slávika
www.tomasslavik.com
 

 

pozor
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online: v prípade technického výpadku najneskôr do 48 hodín.
Na vašem soukromí nám záleží

Tento internetový obchod ukladá súbory cookie, aby mohol správne fungovať. Používaním našich služieb súhlasíte s ich používaním.

Povoliť všetkoPodrobné nastavenie