Tomáš Slavík a jeho prelet Európou ... víťazstvo aj "prehra"

Vytvorené18. 6. 2024
Tomáš Slavík a jeho prelet Európou ... víťazstvo aj "prehra"

Prvé preteky svetovej série 4X Pro Tour vo Val di Sole v Taliansku a Dual Slalom Crankworx Innsbruck Rakúsko v rovnaký víkend? Nie je problém! Slávik sa zúčastnil oboch pretekov a to v rozmedzí 12 hodín medzi pretekmi. Solídna logistická a fyzická písomka, kedy dokázal zvíťaziť v Taliansku pred divokým publikom a pár hodín na to po technickom probléme skončiť na 9. mieste na Crankworx.

 

"Keď som videl, že 4X Pro Tour a Crankworx sú v rovnaký víkend, tak som na to chvíľu pozeral a hovorím si: Hele ono to ale pôjde...challenge accepted! Takže sme všetko naladili a nachystali tak, aby sa to dalo zvládnuť a ideme do toho. V piatkovom závode 4X Pro Tour vo Val di Sole sa mi podarilo vyhrať. hodiny od Val di Sole a začala nočná jazda, pretože závod štartoval už o 8h ráno tréningami."

 

 

"Cítil som sa až prekvapivo dobre a na novým bicykli som sa cítil božsky - myslím, že mi to otvorilo ďalšie možnosti, ktorý som predtým nemal, aby som mohol zrýchliť. Po pohodovej kvalifikácii som bol na 4.mieste, čo je pecka pretože viem, že to dokážem ešte veľa v závode stiahnuť a ostatní chlapci to vedia tiež. Bohužiaľ v 1/8 finále som mal technický problém ao 0,006 sekundy to nevyšlo. letí mi to a ešte si to s chlapcami na Crankworx tento rok rozdám. Je čas vydýchnuť pár dní po tomto maratóne a smer prípravy na JBC 4X Revelations, ktorý sa ide za mesiac."

 

 

 

VLOG z Val di Sole a Innsbrucku môžete vidieť tu: https://youtu.be/tvVebbP9FDY

Pre viac info sledujte sociálne siete


www.tomasslavik.com

www.intagram.com/tomasslavik63

www.youtube.com/ tomasslavikdotcom

www.facebook.com/tomslavik63

 

0 x
Hlasovať môžete po prihlásení
pozor
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online: v prípade technického výpadku najneskôr do 48 hodín.

Tento internetový obchod ukladá súbory cookie, aby mohol správne fungovať. Používaním našich služieb súhlasíte s ich používaním.

Podrobné nastaveniePovoliť všetkoOdmietnuť všetko