Test Day a oslava 10 rokov Cycology sa blíži

Vytvorené10. 3. 2023
Test Day a oslava 10 rokov Cycology sa blíži

Je to neuveriteľné, ale tento rok je to už desať rokov, čo fungujeme, a to hlavne vďaka vám! Z toho dôvodu sme si dovolili urobiť malú oslavu pri jabloneckej predajni Cycology, kde sme si pripravili občerstvenie v podobe piva, grillu, kávy a nejakých sladkých dobrôt. K tomu program doplnený o zaujímavé prednášky, „Ako na základný servis bicykla“ alebo „Ako to vyzerá na závode mestského zjazdu v Južnej Amerike“.

Test day aoslava 10 let Cycology

 

Test day a oslava narodenín

Veľkým bodom bude možnosť úplne ZADARMO otestovať zhruba 60 kôl zo všetkých možných cyklistických disciplín a značiek. Stačí doraziť s občiankou aj vodičákom alebo iným druhým dokladom a môžete skúšať, čo hrdlo ráči. Ak sa nám počasie nevydarí, tak máme celú akciu zastrešenú , takže sa nemusíte báť, že by ste stáli v daždi, len s tou jazdou na bicykli to asi bude pre otrlé :)

A v neposlednom rade vás čaká malá galéria, čo sa nám za ten čas podarilo vytvoriť, ako napríklad detský oddiel alebo výdajný box práve pre teba. Samozrejme sme si práve v tento deň pripravili akcie na tovar na predajni, tak dorazte a môžete ušetriť aj nejakú kačku navyše napríklad obstaraním novej výbavy na bicykel alebo samotného bicykla .

Akcia sa koná 2.4. 2023 na adrese Pražskej 608/109, v Jablonci nad Nisou a my sa budeme tešiť od 9 hodín. Ukončenie akcie je plánované na 16 hodinu.

 

 

pozor
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online: v prípade technického výpadku najneskôr do 48 hodín.

Tento internetový obchod ukladá súbory cookie, aby mohol správne fungovať. Používaním našich služieb súhlasíte s ich používaním.

Podrobné nastaveniePovoliť všetko