Šrotovné na bicykel alebo Ako ušetriť pri kúpe nového bicykla

Vytvorené9. 3. 2023
Šrotovné na bicykel alebo Ako ušetriť pri kúpe nového bicykla

Chcete získať zľavu na nové kolo? Stačí, keď k nám doveziete, alebo nám nafotíte váš starý bicykel, my ho odborne preskúmame a naceníme. Vyhodnotenú cenu môžete použiť ako zľavu pri kúpe nového bicykla u nás*. Poďme sa spoločne pozrieť, ako na to.

 

Situácia č. 1

Bicykel mám doma, bývam kúsok od predajne Cycology a nerobí mi problém ho priviezť. Na predajni si ho predajca prevezme a pošle k „analýze“ . Akonáhle budeme vedieť výkupnú cenu kola, ozveme sa vám a ponúkneme vám zľavu v tej danej výške.

Príklad: doveziete svoj starý bicykel, náš odborník po preskúmaní určí cenu na výkup 5 000 Kč. Týchto 5 000 Sk vám ponúkneme ako zľavu pri kúpe nového bicykla u nás. Miesto bicykla za 34 000 Kč si odveziete kolo za 29 000 Kč.

Pokiaľ ale s výškou čiastky/zľavy nebudete súhlasiť, bicykel si zase odveziete domov.

 

Situácia č. 2

Som zďaleka, ale chcel by som sa zbaviť starého kola.

V tomto prípade stačí zaslať e-mail aspoň s tromi fotkami , na ktorých bude dobre vidieť stav bicykla, stav ráfikov a celkového osadenia. Potom nasleduje naša analýza a rovnaký postup ako v prvom kroku. Pokiaľ zľavu prijmete, bude akurát potrebné kolo k nám poslať . My ho prevezme a poskytneme vám zľavu na nové kolo.

*Hotové peniaze za staré kolesá nedávame. Získaná zľava sa vzťahuje iba na nové kolesá.

pozor
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online: v prípade technického výpadku najneskôr do 48 hodín.

Tento internetový obchod ukladá súbory cookie, aby mohol správne fungovať. Používaním našich služieb súhlasíte s ich používaním.

Podrobné nastaveniePovoliť všetko