Soutěž o hodinky Garmin - klikni a vyhraj

Vytvorené1. 6. 2022
Soutěž o hodinky Garmin - klikni a vyhraj

Klikni a vyhraj hodinky Garmin

Patríte medzi tých, ktorí nikdy nič nevyhrali? No áno, ale kto nehrá, nevyhrá ... Teraz je tu ale šanca, ktorá vás bude stáť minútku a môže z toho kvapnúť super výhra v podobe hodiniek Garmin. A ak sa ti nehodí, nevadí. Môžeš obdarovať svojich najbližších a poslať radosť ďalej.


A ako sa zúčastniť?


Pozorne si prečítajte podmienky súťaže, potom stačí vyplniť krátky formulár a sláva, ste v žrebovaní. Pozor, jeden e-mail je možné vložiť iba raz. Súťaž prebieha od 7. júna do 21. júna 2022. Výhercu vyhlásime nasledujúci deň, 22. júna 2022.

Tak neváhaj a vyhraj. Stačí iba jedno kliknutie. Držíme palce.

#letsjedom

 
 
 
  • Organizátorom súťaže je spoločnosť CYCOLOGY sro, IČO: 03496953
  • Vyplnením Mená a E-mailu a so zadanými súhlasmi sa registrujete do súťaže a stávate sa účastníkom súťaže. Účastníkom súťaže môže byť každý užívateľ starší ako 18 rokov s doručovacou adresou v Českej a Slovenskej republike.
  • Vyplnením e-mailovej adresy súhlasíte, že bude váš e-mail použitý iba na zasielanie newslettera firmy Cycology sro
  • Registrácia do súťaže prebieha od 7. 6. 2022 a bude ukončená dňa 21. 6. 2022 o 23:59.
  • Predmetom výhry sú hodinky Garmin Venu SQ Music Rose Gold/Sand Band.
  • Výhercovia budú vybraní zo skupiny účastníkov súťaže náhodným výberom.
  • Organizátor súťaže zverejní výhercu dňa 22. 6. 2022 v dopoludňajších hodinách. Výhercovia budú kontaktovaní prostredníctvom e-mailu.
  • Každá osoba sa môže za dané súťažné obdobie v rámci SR a ČR vyhrať iba raz. Tzn. do súťaže môžete jeden e-mail použiť iba raz.
  • V súlade so zákonom č. 101/2000 Zb. v platnom znení dáva účastník súťaže svojou registráciou do súťaže organizátorovi súhlas so spracovaním svojich osobných údajov v rozsahu mena, priezviska a e-mailovej adresy. Poskytnutie týchto osobných údajov je dobrovoľné.
pozor
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online: v prípade technického výpadku najneskôr do 48 hodín.
Na vašem soukromí nám záleží

Tento internetový obchod ukladá súbory cookie, aby mohol správne fungovať. Používaním našich služieb súhlasíte s ich používaním.

Povoliť všetkoPodrobné nastavenie