Rondo - nie je gravel, ako gravel

Vytvorené23. 5. 2022
Rondo - nie je gravel, ako gravel

S gravel kolesami sa roztrhlo vrece a nie je prekvapenie, že ich stretávame čím ďalej tým viac. Gravel kolo by sa dalo nazvať ideálnym parťákom pre tých, ktorí radi striedajú terén a zároveň nemusia krosiť celý deň v teréne medzi stromami alebo na trailoch. Čo si budu vydať, niektorí z nás tomu tiež podľahli. Takže fanúšikovia pozor, predstavujeme vám značku kolies svetovej úrovne - Rondo.

Gravel kolo recenze Rondo Ruut

 

Tím Rondo má jasne stanovené životné hodnoty a ciele a tie tiež vložili do designu a výroby svojich kolies. Ako sami tvrdia, pretekania sa venujú každú sezónu, najazdia tisíce kilometrov ročne a na bicykli trávia každý deň. Takých je nás samozrejme viac, tak v čom tá ojedinelosť? Chalani sa toho len nebáli a vzali to za správny koniec . Pustili sa do navrhnutia takého bicykla, ktoré bude slúžiť skutočným cyklistom ako sú oni a ako my všetci ostatní . Jednoducho pre ľudí, ktorí nechcú strácať čas rečami, ale idú priamo na vec. Pre zarputilých, ktorí radi každou jazdou prekonávajú svoje osobné rekordy, ale aj pre tých, ktorí chcú po práci vypnúť a zrelaxovať, ako inak ako v sedle.

Gravel kolo recenze Rondo

Gravel kolo recenze Rondo


Rondo teda ponúka kolesá, ktoré urobia úsmev na tvári a pohladia nejednu estetickú dušu – ako po technickej, tak vizuálnej stránke . Kolesá, ktoré takzvane vyčnievajú z radu a každého trknú na prvú dobrú. A vďaka pätnásťročnej skúsenosti s výrobou bicyklov sa tak zložil nový tím, zložený od prvotriednych jazdcov, inžinierov, dizajnérov a ďalších profíkov. Zoznámte sa, Rondo je tu .

 

A čo ponúkame u nás v Cycology?

Na našom e-shope je možné zakúpiť model Rondo RUUT . A to ako v hliníkovom variante, tak na karbóne.

Čo by sme chceli na modeli RUUT obzvlášť vypichnúť? Rondo RUUT je totiž vybavené špeciálnou karbónovou vidlicou TwinTip , vďaka ktorej dostalo Rondo aj množstvo ocenení. TwinTip vidlica umožňuje pomocou jednoduchého úkonu voliť/meniť dĺžku kolesa, tzn. jazdec si môže vybrať kratší alebo dlhší variant bicykla podľa svojho jazdného štýlu.

Gravel kolo recenze karbonová vidlice

 

Pozícia HI – pre nižšiu pozíciu jazdca, ktorý si chce užiť viac agresívnu a športovú jazdu .
Pozícia LO – táto pozícia ponúka väčšie pohodlie, ak volíte dlhšiu vychádzku alebo jazdu v meste .

Môžete si tiež vybrať špecifikáciu, v ktorej je jednoprevodník alebo dvojprevodník .

 

pozor
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online: v prípade technického výpadku najneskôr do 48 hodín.
Na vašem soukromí nám záleží

Tento internetový obchod ukladá súbory cookie, aby mohol správne fungovať. Používaním našich služieb súhlasíte s ich používaním.

Povoliť všetkoPodrobné nastavenie