Novinky Kross skladom!

Dlho sme na tento okamih čakali a konečne je to tu! V prvom májovom týždni sme pre vás naskladnili tie najväčšie novinky pre rok 2019. Sú to celoodpružené bicykle Kross Earth, a to konkrétne model 3.0 s karbónovým predným trojuholníkom . Bicykel je vybavený skvelým podvozkom od RockShox a 1x11 Shimano s kazetou 11-46- Tento parfémované kúsok váš zážitok z jazdy posunie do inej dimenzie.

Kross Earth Bike

Druhou Krossáckou novinkou je hliníkový gravel bike . Mrknite na video a presvedčte sa sami, čo všetko zvládne a že do terénu tak nie je vždy potrebné celoodpružený bicykel . Je nám ale jasné, že väčšina z nás pri výjazdoch do takých extrémov nejde. Jeho primárnou určenie je preto pre bikerov, ktorí sa na svojich cestách na cestnom bicykli nechcú ničím obmedzovať a chcú jazdiť doslova kadiaľ je napadne. To je napokon aj hlavná podstata a myšlienka videa.

Ak ste teda správny cyklistický dobrodruh / dobrodružky, je tento rýchlik na dlhé cesty určený práve vám! Na 11rychlostní Shimano sade 105 s hydraulickými brzdami vás už žiadna prekážka nezastaví.

Kross Gravel Bike

Diskusia
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázka
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Nadpis:
Text príspevku:
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Text príspevku: