Na bezdušák, na reťaz a na zadok - Squirt

Squirt síce nie je zázrak, ktorý by mal jeden prípravok na všetky body uvedené v titulku, ale jedná sa o značku, ktorá ponúka prvotriedne prostriedky (nielen) pre tieto tri záležitosti.

Bezdušák

Prvým bodom je bezdušák , pre ktorý Squirt ponúka prvotriedne mlieko, ktoré je momentálne jednotkou na trhu podľa nezávislého holandského testu. Tento test bol zameraný na takmer všetky bezdušová mlieka, ktoré sú na európskom trhu k dostaniu. A práve Squirt Seal vyhral v celkovom súčte bodov oproti iným známym značkám, ako sú napríklad NoTubes , Zeroflat ai.

Pre tých, ktorí nemali s bezdušovými mliekom zatiaľ skúsenosť: toto mlieko sa používa pre bezdušovú variant plášťov a v prípade defektu na plášti pomôže k jeho zalepenie. V teste Squirt Seal vyhral aj tým, že dokáže zalepiť až 5 mm dieru v plášti. Tento bod však občas závisí na ďalších podmienkach ako je typ diery, množstvo mlieka alebo samozrejme trocha šťastia. Istotou ale je, že štandardné defekt (špendlík, tŕň i.) Squirt spoľahlivo zalepí.

V čom je Squirt však výnimočný oproti konkurencii je hlavne to, že v plášti nevysychá. Kto má s bezdušovými kolesami už svoju skúsenosť, ten určite vie, že u väčšiny mliek sa po 2 až 3 mesiacoch musí vyndat gumové "zvieratko" a pridať mlieko, hoci nedošlo k poškodeniu plášťa. Squirt , ak nemáte defekt, dolievať nemusíte, pretože je ho v plášti rovnaké množstvo ako po prvom naliatí.

 

reťaz

Ďalším tekutým prostriedkom je vosk na reťaz. Áno, čítate správne: vosk. Squirt Chain Lube totiž nepoužíva teflónový olej, ale vosk, ktorý je vyrobený na kremíkovom základu. Výhodou vosku je, že na seba nelepí prach a iné nečistoty. Vďaka tomu výrazne predlžuje životnosť reťaze a ako bonus nebudete pri jeho čistení tak špinaví. A ešte k tomu je 100% ekologický. Zaiste poteší aj variant malého 15ml balenie , ktoré sa zmestí aj do podsedlovej brašne .

Nezabúdajte tiež na to, že keď je čím mazať, tak musí byť aj čím čistiť; aj s tým vám Squirt pomôže, mrknite na ich Squirt Bike Wash čistič.

 

zadok

No a keď už ste dolial mlieko, vyčistili a namazali reťaz a stroj je teda plne pripravený, je tu aj niečo pre vaše zadok. Squirt Barrier Balm je mazanie pre váš zadok, aby bol ako "detská prdelka". Ochranný balzam tvorí na pokožke neviditeľný mikrofilm, ktorý pomáha hneď v 5 bodoch:

• odpudzuje vlhkosť
• chráni pred trením a chemickým podráždením
• pomáha predchádzať odreninám
• je antibakteriálny a zabraňuje vzniku plesní
• má dlhotrvajúci účinok

 

Takže namazať čo ide, a hurá na bicykel! Všetky spomínané propriety pre vás máme skladom na našom e-shope .

Diskusia
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázka
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Nadpis:
Text príspevku:
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Text príspevku: