Medzinárodná event Crankworx Innsbruck - za striktných pravidiel a bez divákov

Medzinárodná event Crankworx Innsbruck - za striktných pravidiel a bez divákov

Prvý medzinárodný event na svetovej úrovni po viac ako 6tich mesiacoch mal byť Crankworx Innsbruck. Do poslednej chvíle nikto z nás neveril, že sa odíde, ale opak bol pravdou! Za striktných pravidiel a bez divákov dostalo Crankworx Innsbruck zelenú a my vyrazili smer Rakúsko.

 

Photo credit: Boris Beyer, Marko Magister


"Úprimne som neveril s aktuálnou situáciou v Európe, že sa Innsbruck odíde. Mám strašnú radosť, že sa to podarilo, aj keď za takto striktných podmienok a bez divákov som vlastne nevedel, čo od toho čakať. Bol to fakt nezvyk, okolo trate nikto, na štarte tí najrýchlejší strelci a chvilkama som si pripadal ako na lokálnom tréningu za barákom ... s tým rozdielom, že človek pretekajú proti tým najrýchlejším na svete a musí ísť úplnú hranu. "
 
 

Photo credit: Boris Beyer, Marko Magister
 
 
"Vo finále som bol milo prekvapený z celkovej atmosféry tohto eventu, rovnako ako ďalšie pretekári. Atmosféra bola veľa ukľudnený, v pumptracku prebiehal v tréninkách jám, v dual sme všetci spoločne preberali stopy a smiali sa tomu a nikto vlastne vôbec nestresovali. Bolo to ako stretnutie kamarátov a přátelskej pojazd, ale pred kamerami vysílanej do celýho sveta. a ono to bolo správne. Niekedy to aj na akciách takých rozmerov nie je o výsledkoch ani najrýchlejších časoch, ale je to o tom vrátiť sa späť do svojich koreňov kvôli čomu sme vlastne začali jazdiť na bicykli - kvôli zábave, ktorú zdieľame spoločne s ďalšiemu kámošama. O tom je celý jazdenie na bicykli. "
 
 

Photo credit: Boris Beyer, Marko Magister
 
 
"V týchto" zvláštnych "časoch to potrebujeme ešte viac ako inokedy a chcel by som tým poďakovať organizátorom Crankworx, ktorí vložili všetku snahu do toho, aby sa preteky aj za týchto podmienok odišiel. A musím povedať, že sme si to všetci fakt užili! vo finále som skončil na 5. mieste v Pumptracku a na 9. mieste v Dual slalome, čo nie sú úplne výsledky, pre ktorý som si prišiel, ale domov si odvážim viac než "len" výsledky ... oveľa viac - skvělej pocit a motiváciu! "
 
 

Photo credit: Boris Beyer, Marko Magister
 
Tomáš Slavík hightlights z Crankworx Innsbruck
 
 
 
 
V nasledujúcich mesiacoch sú v pláne len menšie lokálne akcie, ale presne na toto "uhorkovej obdobie" pre Vás máme nachystané veľa materiálu, na ktorým sme posledné mesiace makali a hlavné video projekt, na ktorom makáme už vyše roka! Máte na čo tešiť! Pre viac informácií sledujte sociálne siete Tomáša Slávika, nech ste v obraze.

www.tomasslavik.com
Medzinárodná event Crankworx Innsbruck - za striktných pravidiel a bez divákov
Vytvorené07.10.2020
pozor
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online: v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.