Mapové podklady Garmin Topo Czech V4 PRO

Mapové podklady Garmin Topo Czech V4 PRO
-8 %
Skladem u výrobce
Bežná cena s DPH 90,06 EUR 82,56 EUR 68,23 EUR bez DPH
Cena po registráciu:
80,91 EUR s DPH
Kód01266334označenie010-12988-00ZnačkaGarminZáruka24 mesiacov
TypMapa
VýrobcaGarmin
ZnačkaGarmin
Mapové podklady Garmin Topo Czech V4 PRO

Turistická mapa Českej republiky s aktívnym routingom vo forme voucheru.  

 • Pokrytie celého územia Slovenskej republiky s topografických dátami v mierke 1:10 000
 • Aktívne routing s výpočtom najvhodnejšie trasy podľa typu zvolenej outdoorové aktivity
 • ponúkne viac trás rozlíšených farbami podľa typu aktivity: napr. pre peších, cyklo, auto
 • Navigovanie po cestnej sieti s celkovou dĺžkou viac ako 355 000 km
 • viac ako 58 000 km turistických ciest a chodníkov
 • viac ako 43 000 km cyklotrás a cyklotrás
 • Viac ako 464 000 vyhľadateľných bodov záujmu, vrátane rekreačných zariadení, reštaurácií, staníc a zastávok, významných geografických miest a ďalších
 • Kompatibilný s bezplatnou aplikáciou BaseCamp ™ pre jednoduché a prehľadné plánovanie trás a trasových bodov na počítači a následný export do kompatibilného zariadenia Garmin

UPOZORNENIE:

 • Túto mapu nemožno používať v automobilových ani motocyklových navigáciách.
 • Jeden zakúpený kód mapy je možné aktivovať iba k jednému zariadeniu - tento mapový produkt nie přenesitelný a možno ho používať iba so zariadením, ku ktorému bol aktivovaný.
 • Mapu nedá nainštalovať na pevný disk počítača. Mapa musí byť inštalovaná do pamäte zariadenia alebo na pamäťovú kartu, ktorá bude v prístroji počas inštalácie vložená.
 • Aby bolo možné s mapou pracovať na počítači v aplikácii Garmin BaseCamp ™, musí byť po celú dobu práce pripojené zariadenia s inštalovanou mapou pomocou nabíjacieho / dátového kábla.

TOPO Czech PRO je podrobná topografická mapa Slovenskej republiky v detailnom mierke 1:10 000 s vrstevnicami, vykreslenými druhy terénu, porastu, vodných plôch a zástavby a sietí ciest, ciest, chodníkov a chodníkov, určená prevažne pre turistiku, cykloturistiku a ďalšie outdoorové aktivity. Podporuje aktívnu routing s výpočtom rôznych trás podľa typu aktivity (napr. Pešia turistika, cykloturistika, horská turistika, MTB) a to ako po cestách a uliciach, tak po nespevnených cestách a turistických či cyklistických trasách. Svoje trasy si môžete naplánovať ako priamo v teréne vo svojej kompatibilné GPS navigáciu, tak v pohodlí domova na počítači (PC / MAC) prostredníctvom programu BaseCamp, ktorý je ponúkaný zadarmo na stiahnutie TU: BaseCamp Ďalej ponúka viac ako 464 000 vyhľadateľných bodov záujmov (POI), ako v mestách a dedinách (reštaurácie, ubytovanie, obchody, banky a bankomaty, policajné stanice, nemocnice, kostoly, zastávky vlakov / autobusov / MHD atď.), Tak vo voľnej prírode (odpočívadlá, prírodné a kultúrne pamiatky, prírodné dominanty, pramene a studničky, kúpalisko atď.).

Vybrané mapové prvky: - turistické značené trasy: viac ako 58 000 km - cyklotrasy: viac než 43 000 km - cestné sieť vrátane lesných ciest, chodníkov, chodníkov: viac ako 355 000 km - sídla, vrátane miestnych častí a samôt: viac ako 25 000 bodov - budovy a bloky budov: viac ako viac ako 3 000 000 prvkov


Aktívne routing Mapa TOPO Czech PRO umožňuje aktívne routing ako po sieti ciest a ulíc aj nespevnených cestách, tak aj po značených turistických a cyklistických chodníkoch. Podľa druhu vybrané aktivity navrhne najvhodnejší trasy a zobrazí je pre každú aktivitu v iných farbách. Aktívny routing je s touto mapou plne podporovaný v GPS navigáciách: * Garmin Montana, Monterra * Edge 810/820/830/1000 / Explore / 1030 * GPSMAP 64/66/86 * Oregon 6xx / 7xx * eTrex Touch Základné funkcie mapy sú podporované vo všetkých outdoorových navigáciách s farebným displejom. 

Mapa je vytvorená s cieľom podať vyčerpávajúce informácie o mapovanie územia, prihliada sa hlavne k priestorovej presnosti a hustote cestné siete. Ďalším cieľom je zachytenie väčšiny bodov interpretující miesta, ktoré môžu byť zaujímavé alebo dôležitá pre rôzne typy turistiky. Obsahuje nepreberné množstvo priestorových informácií o komunikáciách, plošnom rozmiestnenie krajinných prvkov a bodoch záujmu. Mapa obsahuje informácie o usporiadaní terénu, vodných prvkov, vegetácie a chránených územiach, komunikačné siete, budov, bodov používateľského záujmu a ďalšie. Mapa tiež zahŕňa približne 2 km široký pás mimo hraníc SR. Nosným tematickým podkladom je sieť turistických značených trás, miestnych značených trás, náučných chodníkov a cyklotrás, vrátane rozcestník. Mapový produkt TOPO Czech PRO používa technológie a digitálne dáta nasledujúcich dodávateľov: © 2019 Garmin Czech sro © 2019 Central European Data Agency (CEDA) © 2019 Slovenský úrad zememeračský a katastrálny (ČÚZK)

Diskusia
Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázkaVaše menoVáš e-mail(E-mail nebude zverejnený)NadpisText príspevkuOpýtať sa
Vaše menoVáš e-mail(E-mail nebude zverejnený)Text príspevkuPridať reakciu
pozor
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online: v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.