Hlavu máme jednu, oči dve ... A 5% dole sa hodí

Vytvorené24.11.2020
Hlavu máme jednu, oči dve ... A 5% dole sa hodí

Poznáte to, padá sneh, voľný víkend pred tebou a vy už ste v polovici týždňa pripravený s lyžami pri dverách. Ráno sa rýchlo zbaliť a vyraziť na svah, užiť si čerstvý sneh a vzduch. A kto si privstanete, ocenia aj poloprázdne svahy. Kto nechce stretnúť nikoho, vyrazia na skialpy. V oboch prípadoch je ale dôležité myslieť na svoju výbavu! Máte ju kompletné?

Hlava i oči sú časti tela, ktoré sú dosť dôležité, tak prečo je dostatočne nechrániť? Prvý sneh na kopcoch, vleky sa spustí čo nevidieť, tak sa poďme poriadne vybaviť. Keď už spadneme, tak to môže pekne bolieť. Takže základom je prilba a do nej dobre padnúce okuliare , jednak aby bola vidieť každá nerovnosť, ale aj na ochranu očí, keď niečo poletuje vzduchom.

Tak čo sa bude hodiť k Vám? K tomu všetkému si môžete užiť svoju novú výbavu so zľavou 5% pri použití kódu JDUNAHORY (platí len pre outdoorovú a zimné sekcii )

 

Oveľa viac z našej ponuky nájdete na našom e-shope !

 

 

pozor
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online: v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.