Four Piston

Four Piston

Brzdový systém so strmeňmi s dvojicou protibežných piestov rôznych pomerov má vpredu a vzadu odlišné priemery piestov. Na spomaľovanie brzdového kotúča využíva spôsob prenosu energie, kedy ku kontaktu s brzdovým kotúčom dôjde najprv pomocou piestov menšieho priemeru a vzápätí účinnejšími väčšími piestami. Tým sa zabraňuje rozvlneniu brzdového kotúča a výrazne znižuje hlučnosť. Pri zachovaní kompaktnej veľkosti majú strmene so štyrmi piestami väčšiu kontaktnú plochu s kotúčom, pretože účinná poloha brzdových doštičiek sa nastavuje podľa potreby a rozvádza brzdnú silu. Kombinácia s pákou SERVO WAVE potom prináša nárast brzdnej sily o 50% oproti predchádzajúcemu prevedeniu. Vyspelý systém kotúčových bŕzd SAINT/ZEE, ktorý je možné prispôsobiť pre rozdielne brzdné štýly každého jazdca, poskytuje stabilnú brzdnú silu s excelentným dávkovaním.

Využíva: XTR/SAINT/DEORE XT/SLX/ZEE/DEORE

pozor
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online: v prípade technického výpadku najneskôr do 48 hodín.

Tento internetový obchod ukladá súbory cookie, aby mohol správne fungovať. Používaním našich služieb súhlasíte s ich používaním.

Nepovoľovať cookiesPovoliť všetko