E-bike so zľavou

Vytvorené2. 11. 2021
E-bike so zľavou

Aj keď to tak nevyzerá, Vianoce sa rýchlo blížia. Čo sa teda tento rok vyvarovať nervovému zblázneniu a odkladaniu zháňania darčekov na poslednú chvíľu a byť v pokoji? S tým vám totiž môžeme pomôcť hneď, stačí si vybrať, nakúpiť a niekam dobre schovať.

 

 

A aké vybrať ideálne kolesá pod stromček?

Vyberať môžete zo všetkých kategórií, my ale prinášame naše tipy na bicykle, na ktoré by sme sa najviac zamerali my v Cycology.

 

Elektrobicykel

Čo si budeme rozprávať, pojem " elektrobicykel " počujeme na každom rohu a názory na tento typ bicykla sú všelijaké. V mnohých pohľadoch je elektrobicykel super a mnoho ľudí dokáže rozhýbať. Stále lepšie, než sedieť doma pri televízii.

Preto vám prinášame zľavu 20 % na všetky skladové elektrobicykle značky Kross . Vyberú si nielen páni, ale aj dámy. Za nás ideálne prekvapenie, čo nájsť pod stromčekom.

Využijte slevu 20 % na e-bike Kross

 

Detské bicykle

Kto tento rok v priebehu roka zháňal koleso pre svoje ratolesti, určite neraz narazil. Nechceme nič privolávať, ale už teraz vieme, že situáciu ani rok 2022 nezlepší, ba naopak. Vyberajte detské bicykle alebo odrážadlá a neváhajte! Vytvorte úsmev na detskej tvári a od jari jazdite s celou rodinkou.

 

Dětské kolo jako dárek k Vánocům. Vybírejte v Cycology

 

Horské bicykle

Tešiť sa na jar už teraz v novembri? A prečo nie, keď viete, že budete mať na čom jazdiť. Máme tu pár slušných horských bicyklov , ktoré by radi na jar už prechádzali nejaké tie traily.

Horské kolo ideálně pod stromeček. Vybírejte u nás v Cycology

 

Cestné a Gravel kolesá

Predstava dlhých dní plných slnka a tepla, dlhé cesty a celodenné švihanie s ďalšou partiou nadšencov, to my môžeme. Alebo vyraziť aj na pár dní a vyskúšať bikepacking na gravele . Proste ísť, kým sily stačia. Urobte radosť a zabaľte pod stromček niečo špeciálne, či už cestičku alebo gravela.

 

Silniční kolo ideálně pod stromeček. Vybírejte u nás v Cycology

Gravel kolo ideálně pod stromeček. Vybírejte u nás

 

 

 

 

 

 

 

pozor
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online: v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.