Dopravné Mladého HORAL

Vytvorené24.03.2020
Dopravné Mladého HORAL

V posledných dňoch je témou číslo 1 koronavírus. My túto situáciu určite nebudeme zľahčovať, ale chceme podporiť rozhodnutie vlády o obmedzení pohybu občanov a zníženie ľudského konktakty na minimum. Samozrejme chceme všetci fungovať ako je to len možné a dopravovať sa do práce. Preto sme pre vás urobili niekoľko ústretových krokov pre vaše pohodlie:

 1. Fungovanie e-shopu je bez obmedzení.
  Prosíme, pokiaľ to je možné, platiť objednávky kartou online alebo prevodom, aby sa minimalizoval kontakt s kuriérom alebo na výdajných miestach.
 2. Doprava ZADARMO pre objednávky nad 800 Sk od 24.3. do 14.4
  Platí pre dopravu INTI, Zásilkovna a Balíkovna. Všetky objednávky prosíme platiť online.
  Opäť nám ide o zamedzenie ľudského kontaktu. Pre osoby v karanténe je možnosť poznámky pre dopravcu: balík nechať za dverami.
 3. Rozvoz objednávok po Jablonci nN a Liberci za 49 Sk pri objednávke nad 500 Sk.
  Aby ste zbytočne nemuseli cestovať po meste, sme schopní vám objednávku doručiť domov, a to v čase medzi 15 - 17 hodinou.
  Od objednávky nad 2000 Sk je rozvoz ZADARMO. Možnosť rozvozu je už na našom webe ao doručenie vašej objednávky vás budeme kontaktovať telefonicky.
 4. Výdajné okienka na predajniach.
  Pre tých, ktorí napriek tomu majú cestu okolo predajne, sme vytvorili výdajné okienko pre výdaj objednávok.
  Platí tak pre Liberec, tak pre Jablonec nN

Všetci robíme maximum, aby sme vyšli v ústrety vašim potrebám a nariadenia štátu. Prosíme súčasne o trpezlivosť, zhovievavosť a zodpovednosť pri akomkoľvek vašom fungovaní. S pozdravom TEAM Mladý Horal

pozor
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online: v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.