Detské bicykle Rascal

Nová česká značka prémiových detských bicyklov RASCAL BIKES je tu!

Za projektom nových detských bicyklov stojí skupina borcov z Brnenských Cyklospecialit, ktorí sa v spolupráci s profesionálnymi dizajnérmi a konštruktérmi bicyklov rozhodli postaviť stroje, ktoré si každé dieťa zamiluje. Predajňami Cyklospecialit ročne prejde viac ako 5000 detí - nových cyklistov, teda skúsenosti s detskou cyklistikou a zázemie pre vznik novej prestížnej značky RASCAL BIKES sú naozaj veľké a Rascal bikes s veľkými ambíciami mieria aj na exportné trhy. Výberom kolesá Rascal podporíte svieži českú značku a zároveň získate naozaj prémiový produkt vyladený pre deti po všetkých stránkach! RASCAL volí cestu kvality a hlavnými atribútmi kolies sú nízka váha, pohon remeňom, prémiové materiály a preverená detská ergonómie. Geometria rámov je veľmi dôležitým bodom vo vlastnostiach každého kola, pre deti sú pripravené rámy dokonale a to tak, že majú užšie náboje a stred.

Vďaka tomu je pre nich ľahšie šliapať, ovládať bicykel a cítiť sa na ňom stále veľmi stabilne. Kolesá sú vďaka tomu tiež ľahší a ovládateľnejší než konkurenčné Early Rider z Veľkej Británie, ktorý bol doteraz kráľom v odbore.

Za zmienku určite stojí aj unikátna povrchová úprava transparentným tónovacím lakom, ktorý necháva vyniknúť detailom a exkluzivite precízne varených brúsených hliníkových rámov zo zliatiny hliníka 6061. Všetky verzie budú dostupné v základných 5ti farbách - titánová, zlatá, modrá, oranžová a ružová.

Názov RASCAL BIKES vychádza z anglického slova rascal - teda "nezbedník" a také je aj motto značky: "Kolesá pre správne nezbedníkov!" A pre tých máme výber od odrážadiel po kolesá s priemerom 26 palcov. Odrážadlo Rascal Punk má krásnych 3,7 kg a je obuté na plášťoch Kenda s priemerom 12 "a 14" pre tú najlepšiu ovládateľnosť, ideálne deťom 2-4 rokov veku. Viac informácií po kliknutí na ,, punkáčov "nižšie.

Všetky kolesá Rascal (14 "až 26" palcov) sú poháňané remeňom, ktorý šetrí hmotnosť a je bezpečnejšie oproti klasickej reťazovej verzii. S vekom rastie zodpovednosť a preto od 20 "palcov nájdeme prehadzovačku v zadnom náboji od značky Sturmey Archer s troma rýchlosťami.

24 "a 26" palcové kolesá majú siedmich rýchlostný náboj od rovnakého výrobcu, teda strach z nedostatku prevodov mať rozhodne nemusíte. Rascal vsádza tiež na hmotnosť svojich modelov, ktorá je viac než obyčajná.

Čo si myslíte o hmotnostiach a pohonu remeňom u detských bicyklov Vy?

Diskusia
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázka
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Nadpis:
Text príspevku:
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Text príspevku: