Cycology oslavuje 10 rokov

Vytvorené10. 1. 2023
Cycology oslavuje 10 rokov

 

Nedá sa začať inak, ako „Ty brďo“. Tento rok to bude 10 rokov odvtedy, čo sme v garáži po dedovi predali prvú prehadzovačku. Je neuveriteľné, ako ten čas letí a stále si nedokážem pripustiť, že rovnako ako CYCOLOGY, tak aj ja mám na krku o 10 rokov viac. Ja sa ale o toľko staršie necítim! Závod s časom je neúprosný a verím, že túto 10-ročnú rundu ja aj CYCOLOGY ešte párkrát otočíme.

Cycology laví 10 let. Děkujeme vám

 

O tom, ako to všetko v plienkach začalo, som písal riadky necelé 3 roky späť. Žiadne dlhé čítanie, tak si ho v rýchlosti môžete prelúskať v našom článku .

Ako šiel čas nielen s cyklistikou

Dnes by som však rád popísal to, čo sa odvtedy udialo. A že toho nebolo málo! Postihla nás doba turbulentných zmien , kedy sme sa museli prispôsobovať nástrahám epidémie. Každý má toto obdobie vryté pod kožu trochu inak. U nás to začalo veľkým strachom a obavami o naše fungovanie firmy, keď nikto nevedel, čo bude a čo čakať. Lockdowny a zákazy cestovania roztočili kolesá snáď všetkých našich bicyklov. Z obáv, či vôbec niečo predáme, sa stal úplný opak. Nevedeli sme kam skôr skočiť a behom chvíle sa predalo snáď každé koleso alebo súčiastka bez toho, aby sa ohriali u nás v sklade. Zásielky pre Vás sme mnohokrát balili a pripravovali dlho do večera . V minulom roku sa situácia aspoň na našom hernom poli trochu upokojila av dnešnej neľahkej dobe budeme musieť čeliť ďalším výzvam.

A čo sa u nás zmenilo konkrétne? Náš vedľajší projekt "Mladý horal" sa stal súčasťou rodiny CYCOLOGY. Vy tak máte možnosť na jednom mieste vybrať veci nielen okolo cyklistiky, ale aj zo sveta outdooru a zimných športov . Spustili sme skialpovú požičovňu , ktorá v čase stojacich lanoviek slávila nebývalý úspech. V ponuke máme množstvo nových a zaujímavých značiek. Vyzdvihnime kultové kolesá Cannondale alebo Giant . Z oblasti outdooru či kempovania je to potom široká ponuka od Sea to Summit .

 

Kam sa s cyklistikou posúvame?

Poďme ale preradiť o pastorok ďalej. Za tie posledné 3 roky sme mali tiež možnosť podporiť množstvo zaujímavých projektov . Vyzdvihnúť musím napríklad Pumptrack v Tanvalde , kde spoločne s bobovkou pod záštitou DH FR Racing Tanvald vzniká solídne útočisko pre všetkých milovníkov cyklistiky. Sú tu 3 nové traily a tento rok prebehne výstavba ďalších.
S naším detským oddielom North Bike Club privádzame k cyklistike niekoľko desiatok mladých cyklistov , ktorí svoje skúsenosti predávajú na pretekoch po celom širokom okolí, ale hlavne na našom seriáloch pretekov Detský MTB cup .

Jo a skoro by som zabudol! Po dvojročnej spoločenskej pauze nás tento rok čaká štvrtý ročník Cyklistického bálu . Tak neseď doma a už túto sobotu 14. 1. 2023 nahoď oblek !

 

A čo nás čaká ďalej?

Cieľov, ambícií a prianí máme stále dosť, rovnako ako síl. Či už nás čaká budúcnosť ľahká alebo neľahká, verím tomu, že to všetci spoločne zvládneme . V cyklistike alebo mimo nej sa budeme ďalej stretávať v sedle a vyšľapeme si cestu k lepším zajtrajškom. Máme za sebou 10 rokov super zábavy, nových priateľstiev a skúseností a prajem si, aby to tak bolo aj naďalej .

Na záver by som Vám chcel veľmi a veľmi poďakovať za bezodnú priazeň, podporu a vernosť. Bez Vás by sme sa totiž nezaobišli . Ďakujeme!

 

Tomáš Sloboda 

 

 

pozor
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online: v prípade technického výpadku najneskôr do 48 hodín.

Tento internetový obchod ukladá súbory cookie, aby mohol správne fungovať. Používaním našich služieb súhlasíte s ich používaním.

Podrobné nastaveniePovoliť všetko