CYCLOC - Uložte Váš bicykel štýlovo!

Dnes vám predstavíme ďalšie Dizajnové držiaky na bicykel Cycloc sú štýlové, praktické, kvalitné a navyše vyrábané vo Veľkej Británii. Ponúka riešenie pre všetkých, ktorí riešia problém s ideálnym uskladnením svojho kola a nevzhľadné kovové držiaky jednoducho nechcú. Cycloc dokazuje, že držiak na bicykel môže byť nielen funkčné, ale aj pekný.

Cycloc ponúka širokú škálu držiakov - vertikálne, horizontálne, montážne a na doplnky. Všetky držiaky sa vyrába v pestrej palete farieb, takže si každý hravo nájde ten ideálny podľa svojho vkusu a potreby. Šikovným doplnkom k držiakom je taky múdra gumová páska Cycloc WRAP .

Cycloc SOLO - Vertikálne, horizontálne, cestný bicykel, horský bicykel 26 ", 27,5" i 29 ", fatbike, v obývačke, v garáži i v kancelárii ... všade funguje parádne a robí radosť každý deň.

Cycloc ENDO - vertikálny držiak ideálny pre všetkých, čo majú málo priestoru a veľa kôl.

Cycloc HERO - novinka v ponuke Cycloc, horizontálne držiak, kde je bicykel upevnené za pedál. Pre všetkých, čo chcú efektívne využiť priestor.

Cycloc HOBO - Držiak a prenosný montážny stojan pre bicykle s dutým stredom.

Cycloc LOOP - koleso už visí na stene, ale kam teraz s helmou a ostatnými vecami? LOOP to vyrieši - od teraz má helma, bunda, zámok a veľa ostatných vecí svoje miesto.

Bojujete s nedostatkom priestoru pre vášho tátoša? S Cyclocem to vyriešite elegantne!

Diskusia
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázka
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Nadpis:
Text príspevku:
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Text príspevku: