Chcete sa vybaviť na skialpovú túru?

Vytvorené18. 11. 2020
Chcete sa vybaviť na skialpovú túru?

Zima už nám klope na dvere, vonku prituhuje, teda nastal ideálny čas začať si pripravovať zimnú výbavu. Ako to bude so zimnými strediskami zatiaľ nikto nevie, každopádne pohyb vonku je stále dovolený. No a v zime sa na von najlepšie hodí skialpy. A prečo práve skialpy? Pretože si na nich môžete zamakať, ale je na nich i zábava. A vďaka nášmu kódu JDUNAHORY môžete využiť zľavu 5% na Vašu novú výbavu.

Pre tých, ktorí by sa skialpy práve tento rok chceli začať, sme si pripravili minisérii videií, aby sme poradili s výberom potrebného náčinia. Nováčikovia toho budú potrebovať viac, to dá rozum. Napríklad sa budú hodiť okuliare a helma (ak ešte nemáte), ďalej potom určite batoh so základnými vecami pri pomoci vo voľnom teréne. Niekto napríklad už bezpečnostné prvky na lyže má, takže mu postačí ibalyže , stúpacie pásy , viazanie atopánky .

Aj tak toho ale nie je málo a je potrebné sa výberu trochu viac venovať. S našou pomocou Vám to ale pôjde ľahšie. Tak pozrite na našu minisérii, a ak si aj tak nebudete vedieť rady, kľudne napíšte a niečo vymyslíme :)

 

Ako si vybrať skialpovú obuv?

  

 

Ako si vybrať skialpové lyže?

 

Ako si vybrať skialpové viazanie?

 

Ako si vybrať stúpacie pásy?

 

Čo si zbaliť na skialpovú túru?

 

pozor
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online: v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.