Chcete mať bohaté Vianoce?

Chcete mať bohaté Vianoce?

Aj keď už sa počasie nejaví ako ideálne cyklistické, my sme cyklo nadšenci cez celý rok. A preto Vám prinášame súťaž, vďaka ktorej budete napätí až do Vianoc.

Ako to bude prebiehať? Každý, kto nakúpi v období od 1. 10. 2020 do 30. 11. 2020 nad 1 500 Sk cez náš E-SHOP (platí ako pre doručenie všetkými dopravcami, tak pre osobné vyzdvihnutie), bude zaregistrovaný do nášho cyklo adventného kalendára.

Zaregistrovaný teda bude ten, kto nakúpi za 1 500 € a my dodáme tovar za 1 500 Sk. Registrovaná nemôže byť objednávka, ktorá nebude dodaná celá. Nákupov nad 1 500 Sk môžete urobiť viac a po každom nákupe budete zaregistrovaní do kalendára. Ak jeden z Vašich nákupov vyhrá, automaticky bude vyradený, ale ostatné registrované nákupy zostávajú v súťaži.

Následne začneme 1. 12. 2020 každý deň odtajňovat jedného výhercu či výherkyňu. Takže počas toho, čo si doma budete vyloupávat čokoládu zo svojho papierového kalendára, my budeme každý deň obdarovávať tiež. Ale namiesto čokolády od nás získate hodnotné ceny. A to až do Štedrého dňa!

 

Tak neváhajte, skočte na naše stránky a naplňte košíky. Môžete obdarovať ako seba, tak i celú rodinu. A uvidíte, treba sa práve vy objavíte v adventnom kalendári.

 

PS Čím viackrát nakúpite, tým viackrát budete v zlosovaní.

 

 

Chcete mať bohaté Vianoce?
Vytvorené07.10.2020
pozor
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online: v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.