Blato až za ušami

Vytvorené3. 11. 2022
Blato až za ušami

Deje sa to každý rok a každý rok tak trochu nadávame. Skorá tma, zima, blato a dosť často mokro. Vhodne zvolená výbava ale dokáže uľahčiť nejednu vychádzku a švihanie môže hneď vytvoriť úsmev na perách. Čo by sme odporučili my?

Den otevřených dveří pro Ježíška

 

Svetlo na bicykel na prvom mieste

Na prvom mieste by rozhodne malo byť výkonné svetlo na bicykel a blikačky . Pri stmievaní sa viditeľnosť veľmi znižuje, a tak naším cieľom nie je iba to, aby sme videli, ale hlavne, aby sme boli vidieť . Čo si budeme rozprávať, ohľaduplnosť niektorých vodičov je na bode nula a zákon o odstupe 1,5 metra sa ľudia ešte len učia. O tom, ako vybrať vhodné svetlo, sme sa zmienili na začiatku jesene , a tak nie je na škodu si to zopakovať. Článok nájdete tu .

Blatník na bicykel sa hodí vždy

Ďalej nezabúdajte na blatníky na bicykel, či už blatníky na predné koleso , tak blatníky na zadné koleso . Značka ideál, ao to menej zablateného oblečenia. Nejde ale len o estetickú vec, ale aj o bezpečnosť . Predsa len keď blato dopadá na tvár, dosť často nič nevidíme, a to v tom lepšom prípade. Za nás odporúčame kúpiť na jesenné švihanie celý set blatníkov , nech ste chránení spredu aj zozadu.

Návleky na bicykel nikdy nesklamú

Na čo určite nedáme dopustiť, je vrstva či dve naviac. V tomto prípade odporúčame zaobstarať návleky na bicykel a rukavice. Vyberať môžete z viacerých druhov - návleky na ruky , návleky na nohy (na celú dĺžku nohy) alebo návleky na kolená . Ruky v teple sú základ, a tak správny výber rukavíc neberte na ľahkú váhu. V tomto období odporúčame vyberať zimné rukavice na bicykel .

Zimné tretry do každého nečasu

Návleky na tretry alebo zimné tretry , to je otázka. Pre otrlejších jazdcov, ktorí bicykel neodložia ani v zimných mesiacoch odporúčame investovať do zimných tretier . Avšak na jesenné švihanie volíme skôr návleky na tretry , vďaka ktorým prsty toľko nemrznú.

pozor
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online: v prípade technického výpadku najneskôr do 48 hodín.

Tento internetový obchod ukladá súbory cookie, aby mohol správne fungovať. Používaním našich služieb súhlasíte s ich používaním.

Nepovoľovať cookiesPovoliť všetko