Blato až za ušami

Jeseň sa blíži a s ním aj nejaké tie prehánky a ďalšie nepriazne počasia. Niekto za dažďa ani nevyjde, niekto naopak na výlet vyrazí rád a po ceste nevynechá ani jednu kaluž. Pre tých, ktoré trocha vody neodradí, ale zase nechcú mať blato až za ušami, tu máme dizajnovú kôstku v podobe Blatnickej a ochraných nálepiek Rie: sel .

Vybrať si môžeš z klasiky: čiernej či carbonu, alebo sa odviazať a nasadiť napríklad Stickerbomber alebo fúzy . K dostaniu sú vo variantoch predné , zadné , v predĺženej verzii (nech nie je blato ani v očiach) ai na sneh pre fatbike .

Páči sa ti štýlové blatníky? S vychytávkami od Rie: sel ale ešte nekončíme!

Novinkou pre tento rok sú ochranné hrubostenné nálepky pre rám a vidlicu. Tie k stene rámu nepustí žiadny kameň odletujúce od kolies a udrží ho tak bez jediného škrabance. Naviac sa skvele lepí a po prípadnom zložení po nich nezostane ani stopa, takže sa nemusíš obávať otravného zoškrabovanie hrubé vrstvy lepidla. Vybrať si môžeš z čírej varianty alebo maorského vzoru .

Môžeš sa spoľahnúť, že Rie: sel dokonale ochráni teba aj tvoje kolo pred špinou a odletujúcimi kamienkami, a ešte pri tom bude skvele vyzerať. Tak čo, urobíš si na jeseň radosť?

Diskusia
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázka
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Nadpis:
Text príspevku:
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Text príspevku: