Ako správne vybrať detský bicykel?

Vytvorené13. 3. 2023
Ako správne vybrať detský bicykel?

 

Jak správně vybrat dětské kolo?

Vnútorná dĺžka nohy

Keď sa pustíte do hľadania toho ideálneho bicykla pre vaše ratolesti, je dobré začať práve pri vnútornej dĺžke nohy . Stačí teda zmerať vnútornú dĺžku od rozkroku po pätu , viď. obrázok. Vďaka výslednému číslu je pre nás jednoduchšie určiť, ktorý bicykel je ideálny a ktorý by už pre dieťa bol zbytočne veľký.

• Príklad: dieťa má 45 cm vnútornú dĺžku nohy, teda minimálna výška sedla by mala byť 45 cm.

Jak správně vybrat dětské kolo?

Ako vybrať prvé kolo?

Detské bicykle a odrážadlá sú čoraz viac obľúbenou súčasťou detského sveta. Ako ale vybrať úplne prvé kolo pre tých najmenších? Deti väčšinou začínajú jazdiť na odrážadlách – bicykel bez pedálov. Vďaka odrážadlu dieťa trénuje balans a prechod na väčšie koleso s pedálmi bude jednoduchší.

Ďalším krokom sú detské bicykle s veľkosťou 14" alebo 16" . Neviete akú zvoliť veľkosť na základe výšky postavy dieťaťa? Pozrite na tabuľku , ktorá by vám mala poradiť.

 

Výška dieťaťa k veľkosti kolesa

 

Ku každému bicyklu si navyše môžete užiť extra darček . K detským bicyklom Woom a Rascal dostanete náš špeciálny starter pack v hodnote 500 Kč . Ku kolesu Woom si tak môžete vybrať príslušenstvo Woom v hodnote 20 €, ku kolesu Rascal príslušenstvo Rascal v hodnote 20 €. To celé ako darček od nás .

K ostatným detským bicyklom a odrážadlám dostanete ako darček poukaz v hodnote 500 Kč na prilby Lazer .

Pokiaľ by ste si nevedeli rady, stačí sa ideálne zastaviť u nás na predajni a poradiť sa alebo napísať e-mail na info@cycology.cz

pozor
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online: v prípade technického výpadku najneskôr do 48 hodín.

Tento internetový obchod ukladá súbory cookie, aby mohol správne fungovať. Používaním našich služieb súhlasíte s ich používaním.

Podrobné nastaveniePovoliť všetko