4. Cyklistický bál je za nami! Aký bol?

Vytvorené19. 1. 2023
4. Cyklistický bál je za nami! Aký bol?

4. Cyklistický bál je za nami a my sme v hlave stále na parkete alebo na bare. Rozhodne si spolu s vami so všetkými odnášame plno nových nezabudnuteľných okamihov a zážitkov. Čo sa budeme rozprávať, vážne sa už tešíme na budúci ročník, pretože cyklistický bál jednoducho ide!

Cyklistický bál je za námi

 

Celý večer sa niesol v duchu osláv návratu do spoločenského života po dvoch rokoch, preto teda Comeback na parket alebo Poďte roztancovať črievice . A ako inak ako s farebným zladením. Pretože sme oficiálne všetkému dali zelenú , bola preto tematická farba plesu jasná. A musíme uznať, že niektorí sa s touto úlohou popasovali s gráciou.

Po dvoch rokoch konečne na parkete

Celým večerom nás sprevádzal moderátor Danda z Rollhaus , ktorý sa nebál ukázať svoje dlhoročné skúsenosti a brilantne „pretancoval“ celým bálom. A ak ste sa pohybovali prevažne v hlavnej sále, určite vám neunikla energia hudobného zloženia, ktorým bola už tradične kapela Fajn . Počas večera nás tiež podporili v tanečných súťažiach, ktoré sa zamerali ako na tanečné páry, tak na kvalitné a originálne sólisty. Hriešny tanec alebo Trezor, to boli klasiky, ktoré zazneli a zdvihli zo stoličiek aj veľa netanečníkov.

Cyklistický bál je za námi

K radosti človek došiel nielen dobrým drinkom, ale aj malou tombolou , v ktorej tento rok bolo niečo málo cez 400 cien. Vypredala sa nevídanou rýchlosťou, a tak neostávalo nič iné, než čakať na veľkú tombolu. Ale nebudeme predbiehať. Po celý večer bol pre tých otrlejší pripravený cyklistický manuál, kde sa testovala výdrž na zadnom kolese. Tu oceňujeme všetkých, ktorí sa s tým popasovali. Väčšinou to bol boj skôr sám so sebou a pri niektorých faktoch klobúk dole.

Cyklistický bál je za námi

 

Celý bál bol oficiálne odštartovaný tradične naším tímovým videom a príhovorom našich dvoch „veliteľov“ – Tomáša Svobodu a Jána Nemca . Týmto sa odstrihla pomyselná páska a bál začal naplno. Hudba hrala, tancovalo sa a pilo, ale stále to nebolo všetko.  

Počas tanečnými blokmi bol priestor dostatočne si oddýchnuť pri vystúpení BMX Flatland Dominika Nekolného , nad ktorého triky zostával rozum stáť. No áno, kto vie, ten vie.

Cyklistický bál je za námi  

Večer sa rýchlo preklenul do jeho druhej polovice a náš tím čelil najväčšej úlohe, prekvapeniu . Tento rok sme stavili na českú klasiku, ktorú sme si dovolili prepísať a naspievať sami za seba. V ušiach nám Cykloláska hrá ešte dnes , a to aj vďaka skvelému podaniu Jana Nemca a Martina Kopeckého. Styling 80. rokov a samozrejme cyklistická atmosféra , to všetko to malo a dúfame, že aj vy ste to v tom videli a počuli.

Cyklistický bál je za námi

 

Potom už len nezostávalo nič iné, než urobiť priestor pre veľkú tombolu a klinec večera – dražbu pre Aničku . Medzi hlavnými cenami sa udeľovalo detské odrážadlo od Proofy , poukaz na čerstvého lososa od spoločnosti Priatelia lososa , cyklistický zájazd do Rakúska s cestovnou kanceláriou Trip , lakovanie bicyklov v hodnote až 15 000 Sk od Alu Komax a dvojdňový pobyt na Jizerských domčekoch .

 

Nasledovala dražba pre Aničku Slancovú , ktorá sa pri jednom septembrovom cyklistickom závode v Taliansku ťažko zranila a my jej chceme spoločne so všetkými pomôcť zvládnuť následky tejto nehody. Dražba pre Aničku sa niesla v štýle kávových zrniek , pretože čo iné okrem kola Anička miluje? Kávu. Dražilo sa preto 100 kusov poukážok do libereckej kaviarne Jedno kafe . Ruky sa dvíhali a vy ste to dostali do úplne iných rozmerov. Najvyššie prihodenie bolo 42 000 Sk od pána Milana Malého a my týmto smekáme a veľmi ďakujeme!

Cyklistický bál je za námi

Celý Cyklistický bál uzavrel DJ Hrusha , ktorý s nami cez dve hodiny držal tempo a doslova nám pretancoval črievice .

Ďakujeme všetkým a dúfame, že sa v takom hojnom počte stretneme aj za rok!

Fotografie z plesu nájdete tu a fotokútik here .

.

pozor
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online: v prípade technického výpadku najneskôr do 48 hodín.

Tento internetový obchod ukladá súbory cookie, aby mohol správne fungovať. Používaním našich služieb súhlasíte s ich používaním.

Podrobné nastaveniePovoliť všetko